
На сьогоднішній день все частіше зустрічаються люди, які б хотіли вирощувати екологічні овочі, прянощі та ягоди у себе на балконі, терасі чи маленькому подвір’ї, але, за браком місця та дефіциту землі, не наважуються це робити. З кожної проблеми можна знайти вихід, потрібно лише докласти деяких зусиль і вирощування овочів, прянощів і ягід буде можливо виростити за допомогою вертикальних грядок, які в більшості випадків використовувалися для квітів.
Саме через брак землі люди і придумали використовувати третій вимір, а саме висоту. Її параметри не обмежені і можна створювати хоч п'ятиповерхові конструкції для вирощування городніх культур. Вертикальні грядки гарно виглядають і мають декоративний зовнішній вигляд, ідеальні для вирощування суниці, полуниці, пряних трав, салатів або квітів.
. . . . .Бувають дуже різноманітні вертикальні грядки, в залежності від фантазії і можливостей садівника.
Це грядки з пластмаси, старих дощок, металевих труб, керамічні, шматяні (кишенькові); різних форм, розмірів та висоти, залежно від потреб садівника.

При виборі матеріалу для вертикальних грядок, потрібно пам’ятати: чим він темніший, тим швидше нагрівається і земля висихає під променями сонця, а це означає, що потрібно часто поливати.

- Компактність.Навіть на балконі, створивши конструкцію з пластикових пляшок чи дощок, можна отримати достатній урожай різноманітних пряних трав і ягід.
- Простий догляд.Не потрібно нахилятися при прополюванні.
- Такі грядки гарно виглядають і мають декоративний зовнішній вигляд.
- Коріння рослин не пошкоджуються шкідниками та гризунами.
- Через відсутність контакту з землею, рослини майже не будуть хворіти грибковими захворюваннями.
- За допомогою вертикальних грядок можна задекорувати негарний паркан або стіну, тим самим покращити естетичний вигляд подвір’я.
- Швидке дозрівання урожаю.
Переваги вертикальних грядок
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!