|

Як доглядати за квітами чорнобривцями

Чорнобривці тішать око своїм цвітінням аж до приморозків. Як продовжити життя цій красуні та забезпечити довге цвітіння: декілька порад.

Вирощувати і доглядати за чорнобривцями не складно. Купуйте насіння, або розсаду і прикрашайте свої балкони, клумби і сади різнокольоровими квітами.

Яскравість світла для квітів чорнобривців

Чорнобривці витримують прямі сонячні промені, також добре ростуть у частково притінених місцях і навіть повній тіні, але найпишніше цвітуть на сонячних ділянках.

chornobrivci-2

Як поливати чорнобривці

Вологість грунту повинна бути достатньою, а під час формування бутонів, полив потрібно скоротити, щоб вода не застоювалася.

Добриво для чорнобривць

Підживляти чорнобривці зовсім необов’язково, але якщо ви хочете отримати максимум суцвіть і довгу тривалість цвіту, їх треба підживляти комплексними добривами для квітучих рослин (як рослина досягне висоти 10 см, при появі перших бутонів і на початку цвітіння).
chornobrivci-3

Прополювання та розпушування грунту

Це дуже важливий елемент догляду за чорнобривцями. Прополювання потрібне для того, щоб бур’ян (непотрібні рослини) не забирав поживні речовини і вологу у квітки. Розпушування грунту збагачує рослину киснем та кращим доступом до води.

Обрізка та прищипування чорнобривців

Варто проводити обрізку або прищипування для формування пишного куща. Потрібно також видаляти відцвілі суцвіття, щоб чорнобривці зацвіли ще сильніше.

chornobrivci-4

Шкідники та хвороби

Якщо літо занадто вологе, можуть з’явитися равлики і слимаки. Відлякати їх може запах хлорки, розставленої в баночках між рослинами. Іноді на листках і стеблах таки з’являється сіра гниль (уражені рослини краще знищити, щоб вони не заразили інші рослини).

nasinnya-chornobrivciv

Читайте також:ОРХІДЕЇ – ДОГЛЯД ЗА ОРХІДЕЯМИ

Догляд після цвітіння

З настанням морозів квітки чорнобривців обмерзають і рослина втрачає гарний вигляд, тому її викидають. Якщо ви хочете виростити чорнобривці і наступного року, зберіть насіння із відцвілих чорнобривців. Треба тільки дати кільком суцвіттям добре висохнути просто на кущі і зберегти до весняного посіву.

Інші статті про чорнобривці:

Коли садити квіти чорнобривціЧорнобривці: види квітів чорнобривців

Схожі записи