Коли садити квіти чорнобривці

Важливо не тільки правильно вибрати період для посіву насіння квітів чорнобривців, але й грамотно посадити розсаду у відкритий грунт чи в горщики, а також забезпечити належний догляд в період бутонізації, під час цвітіння і після того, як рослина відцвіте.

nasinnya-chornobrivciv

Посів квітів чорнобривців у відкритий грунт

Сіяти чорнобривці у відкритий грунт найкраще після загрози весняних заморозків – в травні, коли грунт достатньо прогріється. Зпушіть землю сапкою, зробіть борозну глибиною приблизно до 5 см, налийте туди води, посійте насіння і присипте його землею. За кілька тижнів з’являться паростки і якщо вони зійдуть надто густо, розсадіть їх.

Для більш раннього цвітіння висівати насіння чорнобривців потрібно у кінці лютого на розсаду.

posiv_chornobrivciv

Дивіться також: Лаванда буває рожевою, фіолетовою, білою і навіть жовтою

Коли сіяти квіти чорнобривці на розсаду

Чим раніше посієте чорнобривці на розсаду тим швидше вони зацвітуть. Якщо ви вирощуєте різні види чорнобривців, які раніше за інших треба сіяти: високорослі чорнобривці у кінці лютого ( у них довший термін достигання), чорнобривці низькорослі і карликові – на початку квітня, і всі три види зацвітуть у червні. Вирощування розсади чорнобривців – процес нескладний. Приготуйте суміш ґрунту (можна купити універсальну для квітучих або для розсади). Підготуйте контейнер, зробіть дренажний отвір для зливу зайвої води. На відстані 1,5-2 см одна від одної зробіть заглибини, розкладіть у них насіння і присипте невеликим шаром ґрунту. Поливати потрібно дуже обережно, щоб вода не вимила насіння з ґрунту. Контейнер ставимо у тепле місце (22-25 градусів С) і стежимо, щоб ґрунт не пересихав. Паростки повинні з’явитися не пізніше ніж за тиждень, тоді контейнер потрібно перенести до світла і трохи знизити температуру (15-18 градусівС). У фазі 2-3 листочків пікірують чорнобривці у поодинокі горщечки.

visadzhuvannya_chornobrivciv

Висаджування розсади квітів чорнобривців

У відкритий ґрунт розсаду висаджують тоді, коли мине загроза пізніх заморозків і у рослини сформується сильна коренева система. Зазвичай це відбувається в кінці травня або на початку червня. Ґрунт чорнобривцям потрібен поживний, нейтральний, добре зволожений у першій половині літа. Висаджують чорнобривці за схемою: високі 40х40 см, низькі – 30х30 см, карликові – 20х20 см між рослинами. Після висадки необхідно стежити за вологістю грунту: якщо чорнобривцям бракує води, вони виростуть слабкими, а суцвіття у них будуть дрібними.

Інші статті про чорнобривці:

Як доглядати за квітами чорнобривцямиЧорнобривці: види квітів чорнобривців

Схожі записи