| |

Які квіти посадити на балконі

Квітучі рослини протягом року стають необхідним елементом квіткових композицій для озеленення терас і балконів, тому, що вони можуть рости і цвісти в підвісних кашпо, високих підставках і контейнерах закріплених на перилах балконів і терас.

kvyti_na_balkony

1 синя лобелія з поєднанням жовтої сцеволи, 2 різнокольорова калібрахоа.

Які квіти вибрати для сонячного балкону

Ампельна петунія-сурфінія, вербена, пеларгонія, бакопа просто створені для вирощування в підвісних кашпо. Але для створення “кулястих” квітників підійдуть рясно-квітучі однорічні рослини, що спадають квітучими стеблами – калібрахоа і сцевола. Чудовий букет витканий з безлічі різнокольорових квітів калібрахоа, а синя лобелія майстерно змішана з жовтими квітами сцеволи.

kviti_na_balkoni2

3- біла сцевола поєднанна з рожевою і синьою петунією-сурфінією. 4 – великі квіти петунії поєднанні з ніжною лобелією і білою бакопою. 5- фіолетова петунія-сурфінія поєднана з бакопою і калібрахоа.

Для вирощування в підвісних горщиках також підходять ампельні бегонія, бальзамін, фуксія, немезія, лобелія. Однак ці рослини погано переносять відкрите сонце, їх краще вішати в півтіні.

kviti_na_balkoni

1 ампельна бегонія, 2,3 фуксія.

Які квіти підходять для квіткових композицій

У балконних композиціях можна поєднувати рослини ампельної форми з рослинами інших форм.

Наприклад, чудово виглядає червона зональна пеларгонія, яка росте у гору, а знизу можна посадити, білу бакопу, плющ, або білу вербену. Злакові рослини також можна поєднувати з ампельними -такі квіткові композиції будуть незвичними і водночас дуже гарними.

kviti_na_balkoni1

1-злакові, пеларгонія, бакопа. 2-пеларгонія, бакопа, калібрахоа. 3-пеларгонія зональна і бакопа. 4- цинія, калібрахоа.

Догляд за рослинами на балконах

Рясний і регулярний полив без підживлення результатів не дасть. Як посадити, як доглядати за рослинами в горщиках, читайте у нашій статті « Догляд за рослинами в контейнерах» та «Особливості висаджування рослин у різні контейнери».

kviti_na_balkoni3

1- біла і рожева бегонія. 2- ампельна пеларгонія поєднана з темно-синьою сурфінією. 3- різнокольорова сурфінія поєднана з плющем та бакопою. 4 – ніжні квіти бальзаміну поєднані з плющем.

Порада! Краще вирощувати ампельні рослини в підвісних кашпо з кераміки, а не в пластмасових. У невеликих пластмасових кашпо вміщається мало грунту, він швидко пересихає, коріння висихають і погано дихають. Це, звичайно, не стосується великих балконних контейнерів, адже там об’єм грунту набагато більше, ніж в кашпо.

Не бійтеся фантазувати при озелененні ваших будинків і квартир, а також уважно вивчайте особливості вирощування ампельних рослин, і тоді, ви створите свій неймовірний садок навіть на невеликій площі балкона або тераси!

Схожі записи