Осінні квіти в саду

Квіткові клумби, які цвітуть протягом усього сезону, це мрія кожного садівника, яку зовсім неважко втілити, потрібно лише знати які квіти коли цвітуть. У цій статті ви знайдете інформацію про осінні квіти, які обовязково повинні рости на квітнику.

kviti_osinni_golovna

Варто зазначити, що осінні квіти цвітуть до морозів. Тому, щоб продовжити яскраве “життя” рослин на квітнику потрібно посадити квіти, що цвітуть восени. Осінні квіти це: верес, хризантеми, айстри, цинія, жоржини, анемони, чорнобривці, осінній крокус, рудбекія, гладіолуси, алісіум, троянда.

osinni_kviti_veres

Верес – осінні квіти

Верес – грунтопокривна осіння квітка. Ландшафтні дизайнери люблять цю рослину і радять висаджувати верес вздовж садових доріжок, на альпійських гірках, в бордюрах, на тлі карликових хвойних рослин. Тільки підбирайте сорти з різним кольором квіток і листям.

Існує легенда про верес: “Верес є єдиною рослиною, яка погодилася на прохання Бога рости на голих скелястих пагорбах, що продуваються вітром, в нагороду за що був наділений витривалістю, невибагливістю, приємним ароматом, і захопливою чарівністю. І по сьогоднішній день там, де росте верес, не росте більше нічого – великі площі, охоплені вересом, прийнято називати вересовими пустками”. До речі, саме верес дав назву місяцю вереснь в українському календарі.

osinni_kviti_chornobrivci

Чорнобривці – осінні квіти

Чорнобривці (Tagetes) – однорічна та багаторічна осіння квітка. У природньому середовищі росте у Південній і Центральній Америці, чорнобривці й досі зустрічаються у дикій природі. В Китаї чорнобривці називають «квіткою десяти тисяч років» – символом довголіття. В Європу чорнобривці потрапили в XVI ст. і були першими закордонними квітами, що з’явилися у наших краях. Завдяки багаторічній роботі селекціонерів на сьогоднішній день налічується близько 40 видів чорнобривців.

Яскраві відтінки кольорів: від світло-жовтого до темно-помаранчевого прикрашають подвір’я, сади та парки від весни до пізньої осені.

osinni_kviti_aistri

Айстри – осінні квіти

Айстри принесуть чудовий колір у Ваш сад восени, вони є чудовою зміною літнім квітам, які ось-ось перецвітуть. Висота рослини коливається від 10 до 50 сантиметрів, залежно від виду. Ви можете знайти Айстри практично у будь-якому саду. Вони мають безліч застосувань, як в групових, так і в поодиноких насадженнях бордюрів, рабаток, рокаріїв або, як прикраса для балконів і терас.

osinni_kviti_zhorzhina_7

Жоржина – осінні квіти

Жоржина (лат. Dahlia) – багаторічна, найкрасивіша і довго квітуча рослина у саду. Ця квітка з родини айстрових. Рід жоржини, представлений найширшою палітрою кольорів і різноманіттям форм та розмірів квітки. Цвіте жоржина з липня до морозів.

Щоб жоржина мала яскравий колір, і зацвіла максимально великими квітами, треба знати коли висаджувати бульби жоржини.

osinni_kviti_ciniya

Цинія – осінні квіти

Цинія (майорці) це однорічна рослина що радує нас різноманітністю забарвлень і прикрашає наші квітники восени. ЇЇ красиві квіти можуть бути будь-якого кольору, від білого до темно фіолетового, вони гарно виглядають у групових насадженнях на клумбах, і добре поєднуються з багатьма іншими квітами.

Чудовою властивістю цинії (майорців) є пишне цвітіння, чим більше квіток ви зірвете, тим більше їх виросте на кущі. За цією квіткою легко доглядати, тому купуйте насіння чи розсаду і розфарбовуйте різними кольорами ваші клумби.

osinni_kviti_anemoni_8

Осінні анемони

Анемони бувають весняні і осінні. Осінні анемони це великі багаторічні кущі з масивним корінням. Цвітіння відповідно відбувається в кінці літа – початку осені. До осінніх анемонів відносять: японську, гібридну і корончату. Корончата анемона цвіте два рази – в червні і восени. Анемона гібридна високий сорт, виростає вище півметра. Квіти прості, забарвлення відрізняється в залежності від сорту.

Анемона японська теж досить високий вид з махровими або півмахровими квітами рожевого кольору.

osinni_kviti_krokus_5

Осінній крокус

Осінні квіти крокуси – це цибулинні рослини цвітіння яких спостерігається восени. Квіти осінніх крокусів найчастіше мають синє-фіолетове забарвлення. Цвітуть вони в вересні-жовтні. Ростуть на сонці або в напівтіні. Тривалість цвітіння від 10 до 15 днів, в залежності від сорту.

osinni_kviti__-_rudbekiya

Рудбекія – осінні квіти

Рослина рудбекія (лат. Rudbeckia) належить до роду трав’янистих однорічників, належить до осінніх квітів.

osinni_kviti_alissum_6

Аліссум – осінні квіти

Аліссум– сміло можна назвати осінньою квіткою, ароматний грунтопокривний однорічник, який цвіте білими, рожевими, фіолетовими кольором, який буде цвісти з весни аж до морозів.

osinni_kviti_troyandi_2

Троянда – осінні квіти

Троянду сміло можна назвати осіньою квіткою, адже цвіте вона, при правильному догляді, з весниі до морозів.

Схожі записи