Помідор сорту «Банан»

Є люди, яких надзвичайно дивує, наприклад, консервований кабачок зі смаком ананаса — мовляв, навіщо? Поспішу заспокоїти: помідор „Банан” нагадує екзотичний плід лише формою й кольором (грона на кущах теж нагадують бананові), на смак же це таки помідор — смачний, солодкий і ароматний. „Банан” їдять свіжим і використовують для салатів, соусів та інших страв.

Сорт теплолюбний. Вибираючи місце на грядці, знайдіть сонячну ділянку. Краще розмножувати помідор розсадним способом. Насіння замочують у воді на 12 годин (так воно швидше проросте) і сіють рядочками в ящики або в парник у кінці зими. Використовують родючий, пухкий, водопроникний ґрунт.

Для сходження томатів потрібна температура 18–22 градуси. У відкритий ґрунт розсаду переносять після настання стійкого тепла (орієнтовно кінець травня). Попередньо її потрібно загартувати — виносити на кілька годин надвір. Стебло має бути міцне й темно-зелене. Світлий колір і тонке витягнуте стебло свідчать про високу температуру, вологість, недостатню освітленість або загустий посів.

Стебло „Банана” виростає близько 150 см заввишки. Його підв’язують і пасинкують. Цей помідор ранньостиглий. Плодоносить на 125 день після повного сходження. Овочі важать до 80 грамів. Ростуть завдовжки до 8 см. У двох насіннєвих камерах невелика кількість зерняток.

Помідор треба регулярно поливати, підживлювати, полоти, розпушувати землю.

„Банан” стійкий до захворювань, невибагливий. Врожайність середня.

Плоди добре зберігаються і транспортуються.

Схожі записи