Помідор сорту «Біф Пінк Бренді»

„Біф Пінк Бренді” — пізньостиглий сорт помідорів. Помідор-гігант: на двометровому стеблі виростають великі важкі плоди — рекордсмени можуть досягати цілого кілограма! А загалом плоди „Біф Пінк Бренді” в середньому важать 100–150 грамів.

Смак рожевих або темно-малинових овочів дуже цікавий — його порівнюють із бренді. Томати чудово смакують свіжими, в салатах, бутербродах, використовують для приготування соусів, кетчупів. соку. Незважаючи на великий розмір плодів, сорт може добре зберігатися тривалий час, не розтріскується. А от при транспортуванні помідори мнуться.

„Біф Пінк Бренді” сіють у родючу землю, яку потім удобрюють, особливо в період плодоношення. Для помідорів кращий спосіб розмноження розсадний. Насіння висівають у ящики або під плівку. Для його проростання потрібна температура 18–22 градуси. Щоб насіння зійшло швидше, його можна попередньо замочити у воді на 12 годин. Якщо розсада витягується, колір стає блідо-зеленим — отже, їй бракує світла, місця (загусто посіяно) або надмір тепла чи вологи.

При потеплінні розсаду виносять надвір, щоб загартувати — адаптувати до вуличної температури, вологості. Загартовані рослини мають грубе стебло темно-зеленого кольору. Коли настане стійке тепло, розсаду можна пересаджувати на грядку.

Стебло обов’язково підв’язують до опори.

Зав’язується по 3–4 плоди в плодовій кисті. М’якоть соковита, але не водяниста, солодка (аж до фруктового присмаку). Помідор має 6 насіннєвих камер.

„Біф Пінк Бренді” доволі стійкий: витримує похолодання, а в спеку не припиняє плодоносити. Резистентність до захворювань теж висока, іноді може піддаватися кладоспоріозу.

Схожі записи