Коли висаджувати розсаду огірків у теплицю, відкритий грунт в 2021 році.

Щоб отримати здоровий та багатий урожай огірків, потрібно грамотно виростити та висадити розсаду.

Висаджування розсади огірків на постійне місце – один з найважливіших етапів, який обов’язково повинен проводитися в сприятливий для цього день. У цій статті ми пропонуємо графік висаджування розсади огірків у теплицю і, у відкритий грунт.

Висаджування розсади огірків в теплицю

Для того щоб процес пересадки розсади огірків пройшов найбільш безболісно для рослини і не пошкодилася коренева система, найкраще садити насіння у торф’яну тару. Якщо ж ви посадили огірочки у пластикову тару, то перед висаджуванням полийте розсаду і ножицями акуратно акуратно розріжте стаканчик з трьох сторін, відігніть “пелюстки” пластмаси і дістаньте саджанець разом з грудкою землі.

Сприятливі дні для висаджування розсади огірків в теплицю

квітень

13-19, 23-25

травень

12-17, 20-24,28,29

rozsada_ogirkiv2021

Висаджування розсади огірків у відкритий грунт

Висаджувати розсаду огірків на постійне місце у відкритий грунт, як правило, припадає на кінець травня і до кінця червня. За 30 днів грядку, на якій будуть рости огірочки потрібно обробити гарячим розчином мідного купоросу, щоб продезінфікувати її від шкідливих мікроорганізмів (на кожен квадратний метр знадобиться 1,5 л розчину). Після дезінфекції по поверхні грунту розсипають добрива – 3 кг гною, суперфосфат (1 ст.л. / кв.м), сульфат калію (1 ст.л. / кв.м), попіл (1 ст.л. / кв. м). Після цього грунт потрібно перекопати, а потім розрівняти граблями.

На підготовлену грядку для огірків можна поперядньо посадити салат, кроп, шпинат, щоб на ній не розросталися бур’яни. За 1,5 тижні до висадки розсади огірків зелень прибирають.

Сприятливі дні для висаджування розсади огірків у відкритий грунт

травень

20-24, 28-29

червень

2-3, 11-13, 16-22

Читайте також:

Як правильно поливати огірки

Підживлення огірків народні методи

Помилки садівників при вирощуванні розсади

Посів насіння на розсаду

Схожі записи