Коли висаджувати помідори у теплицю, відкритий грунт в 2021 році

Щоб отримати здоровий та багатий урожай томатів, потрібно грамотно виростити та висадити розсаду.

Висаджування помідорів на постійне місце проводиться у парнику, як правило, через 50-60 днів, а у відкитий грунт через 60-70 днів після появи сходів.

Висаджування розсади томатів у теплицю 2021

У теплицю розсаду томатів слід висаджувати, коли температура в ній протягом декількох днів протримається на позначці 20 ° С вдень і 18 ° С вночі. Готова до висаджування розсада повинна бути міцною і здоровою, висотою 25-35 см. На кожній рослині має бути 8-10 добре розвинених листочків темно-зеленого кольору і 1 квіткова кисть. Лунки викопують розміром трохи більше кореневої грудки і за 20 хвилин до посадки добре проливають водою. Рослини заглиблюють до сім’ядольних або першої пари справжніх листків і відразу ж підв’язують до кілочків або шпалері, щоб вони були більш стійкими. Перші 2-3 дні висаджені саджанці рекомендується притіняти.

Сприятливі дні для висаджування томатів у теплицю

квітень

20-22, 24-27

травень

9-11, 18-19

rozsada_tomativ_2021

Висаджування розсади томатів у відкритий грунт

За кілька днів до планованої висаджування розсади томатів, полив потрібно припинити, а перед самою висадкою рясно полийте рослинки, так, щоб грунт був мокрим. Це зробить його більш однорідним і, відповідно, збереже цілісність кореневої системи. Лунки викопують трохи більшого розміру, ніж ємності, в яких вирощували розсаду. Розсаду томатів стандартних розмірів (висотою 25-35 см) висаджують вертикально, заглиблений до сім’ядольних листків або першої пари справжніх листків (якщо сім’ядольні видалили в процесі вирощування). Яка переросла розсаду садять під кутом 45 градусів таким чином, щоб нижні листки розташовувалися на висоті 15-20 см від землі. Бажано, щоб коріння при цьому були спрямовані на південь, а стовбур – на північ.

. . . . . .

Висаджування розсади томатів у відкритий грунт в 2021 році

травень

15-17, 20-24, 28-29

Читайте також:

Коли сіяти помідори (томати) на розсаду, вирощування, догляд

Помилки садівників при вирощуванні розсади

Посів насіння на розсаду

Схожі записи