Коли висаджувати розсаду перцю у теплицю, відкритий грунт в 2021 році

Щоб отримати здоровий та багатий урожай перцю, потрібно грамотно виростити та висадити розсаду.

Розсада перцю, як правило, готова до пересадки на постійне місце через 50-70 днів з дня появи сходів. Ранні і середньоранні сорти висаджують у віці 50-55 днів, тоді як пізні і середньопізні готові до пересаджування лише через 70 днів.

Загартовування розсади перцю

За два тижні до висаджування розсади перцю, її слід почати загартувування. Для цього розмістіть розсаду на підвіконні і щодня відкривайте вікно, поступово збільшуючи час провітрювання (від 1 до 8 годин). За день перед висаджуванням краще і зовсім відправити ємності з розсадою перцю на веранду – нехай вона “переночує” в прохолодних умовах.

Висаджування перцю в теплицю чи парник

У захищений грунт перець висаджують не раніше кінця травня, якщо ж погода стоїть незвично холодна, краще перенести пересадку на червень.

Пересаджуючи розсаду перцю, враховуйте, що саджанці повинні бути поміщені на ту ж глибину, на якій вони вирощені, інакше кореневій системі буде значно важче прижитися.

Сприятливі дні для висаджування розсади перцю у теплицю, парник в 2021 році

травень

28,29

червень

2-3, 11-13

Висаджування перцю у відкритий грунт

Садити розсаду перцю у відкритий грунт на постійне місце потрібно з початку і до кінця червня. Однак терміни висаджування можуть змінюватися, адже до тих пір, поки грунт на грядці не прогріється як мінімум до 15 градусів (на глибину 10 см), про висаджування розсади перцю не може бути й мови – розсада просто загине.

Сприятливі дні для висаджування перцю у відкритий грунт в 2021 році

червень

2-3, 11-13, 16-22

Читайте також:

Коли сіяти перець, вирощування, догляд

Помилки садівників при вирощуванні розсади

Посів насіння на розсаду

Схожі записи