Розмноження Петунії насінням (статевим способом)

На відміну від кімнатних рослин, які в переважній більшості розмножуються вегетативним способом, насінням розмножуються садові та городні рослини.

Як доглядати за трояндою весною

Весняна обрізка і перша обробка троянд - важливий елемент у весняному догляді за трояндами, від якого залежить краса вашого квітника. Як зробити все правильно і не нашкодити трояндам, читайте в цій статті.

Як розмножувати троянди живцями

Кожен з нас хоча б один раз в житті пробував розмножувати троянди живцями. Комусь це вдавалося , а комусь ні.

Розмноження туї живцями

Туя є досить популярним чагарником, за допомогою неї можна зробити живопліт, також туї гарно виглядають у групових насадженнях.

Обрізка гліцинії

Гліцинія чи вістерія це ліана, яка дуже швидко росте. Тому їй так необхідна регулярна обрізка. Як обрізати гліцинію ви дізнаєтеся у цій статті.

Обрізка троянд флорибунда, спрей, паркових, грунтопокривних весною

У цій статті ви дізнаєтеся про тонкощі обрізання грун троянди флорібунда, спреї, паркові, грунтопокривні весною.

Обрізка плетистих троянд протягом року

Від своєчасної і правильної обрізки плетистих троянд залежить продуктивність куща, рясність цвітіння, декоративність, тривалість «життя» куща, а також стійкість до несприятливих умов, до хвороб та шкідників.

Обрізка англійських троянд протягом року

Англійські троянди Девіді Остіна відрізняються від інших формою квітки, вона повна, та будовою куща. Вони поєднують у собі переваги старовинних сортів троянд із стійкістю до хвороб, різноманітністю відтінків і добре вираженим повторним або безперерв...

Обрізка чайно-гібридних троянд протягом року

Чайно-гібридні троянди найчастіше зустрічаються у наших квітниках. І ми обовязково повинні знати, як обізати наші улюблені троянди протягом року.

Як обрізати троянди восени

Восени всім видам троянд потрібна тільки санітарна чистка.

Як накривати троянди на зиму. Покрокова інструкція

Щоб ваші троянди не вимерзли від суворої і безсніжної зими, їх потрібно правильно підготувати до зимівлі і накрити.

Як змусити плетисту троянду рясно цвісти

Досвідчені ландшафтні дизайнери дуже часто використовують різні троянди в створені ландшафту: ґрунтопокривні, паркові, штамбові, шрабові, флорибунда, чайногібридні і звичайно плетисті. У цій статті ми поговоримо власне про плетисті троянди.