Нормування виноградного куща гронами

Нормування виноградного куща гронами важливий елемент по догляду. Як нормувати кущ гронами, читайте у статті.

Підживлення троянд протягом року

У цій статті ви знайдете коротку і доступну інструкцію по підживленню троянд протягом року.

Обрізка метельчатої і деревовидної гортензії весною

Гортензію метельчату і деревовидну люблять через білі конусоподібні квіти, які з часом рожевіють і за сніжнобілі кулі та здатність рости і рясно цвісти у притіненому місці саду.

Обрізка гортензії велико-квіткової весною

Гортензію велико-квіткову ( Hydrangea macrophylla, H.horticula ) люблять через незвичайну красу та здатність рости і рясно цвісти у притіненому місці саду. Але щоб цвітіння кущової гортензії і справді стало однією з найяскравіших подій весняно-літнь...

Розмноження Петунії насінням (статевим способом)

На відміну від кімнатних рослин, які в переважній більшості розмножуються вегетативним способом, насінням розмножуються садові та городні рослини.

Як доглядати за трояндою весною

Весняна обрізка і перша обробка троянд - важливий елемент у весняному догляді за трояндами, від якого залежить краса вашого квітника. Як зробити все правильно і не нашкодити трояндам, читайте в цій статті.

Як розмножувати троянди живцями

Кожен з нас хоча б один раз в житті пробував розмножувати троянди живцями. Комусь це вдавалося , а комусь ні.

Розмноження туї живцями

Туя є досить популярним чагарником, за допомогою неї можна зробити живопліт, також туї гарно виглядають у групових насадженнях.

Обрізка гліцинії

Гліцинія чи вістерія це ліана, яка дуже швидко росте. Тому їй так необхідна регулярна обрізка. Як обрізати гліцинію ви дізнаєтеся у цій статті.

Обрізка троянд флорибунда, спрей, паркових, грунтопокривних весною

У цій статті ви дізнаєтеся про тонкощі обрізання грун троянди флорібунда, спреї, паркові, грунтопокривні весною.

Обрізка плетистих троянд протягом року

Від своєчасної і правильної обрізки плетистих троянд залежить продуктивність куща, рясність цвітіння, декоративність, тривалість «життя» куща, а також стійкість до несприятливих умов, до хвороб та шкідників.

Обрізка англійських троянд протягом року

Англійські троянди Девіді Остіна відрізняються від інших формою квітки, вона повна, та будовою куща. Вони поєднують у собі переваги старовинних сортів троянд із стійкістю до хвороб, різноманітністю відтінків і добре вираженим повторним або безперерв...