Орхідея — чарівна рослина, яка радує неймовірним ароматом і оригінальним цвітінням.
У природі існують десятки видів орхідей. Але далеко не всі вони придатні для вирощування в домашніх умовах. Дізнайтеся, які квіти оптимально підходять для будинків і квартир українців.

Фаленопсис
У народі така рослина отримала назву «орхідея-метелик» завдяки великій кількості відтінків і оригінальній формі пелюсток. Якщо вам подобається така орхідея купити її у своєму місті можна завдяки сервісу OLX. Тут для вас відкриється безліч варіантів.
Щоб рослина радувала протягом тривалого періоду, варто дотримуватися простих правил догляду:
- поливати не частіше ніж один раз на тиждень (у міру пересихання кореневої системи);
- удобрювати з використанням спеціального комплексу вітамінів і мінералів;
- тримати рослину при температурі від +20 до +25 градусів;
- ховати від прямих сонячних променів.
Якщо дотримуватися таких простих рекомендацій, фаленопсис буде радувати яскравим цвітінням протягом багатьох років.
Ванда
Ця яскрава представниця сімейства Орхідей дивує своїм незвичайним розвитком. Річ у тому, що в природі вона росте без розвиненої кореневої системи. А харчування і вологу вона отримує з навколишнього середовища. У домашніх умовах рослину можна вирощувати в сосновій корі.
Каттлея
Рослина характеризується більш великими квітами, ніж в попередніх видах, має яскраве забарвлення від білого до червоного. Яскравість квіток безпосередньо залежить від освітлення. Таку орхідею можна розташовувати поруч з вікном.
Цимбідіум
Це велика рослина, яка може досягати метрової довжини. Така орхідея прекрасно підійде для великого приміщення. Цимбідіум не вибагливий у догляді. Цю рослину можна висаджувати навіть в літньому саду.
Дендробіум
Це екзотичний вид орхідеї, який можна зустріти далеко не в кожному квітковому магазині. Рослина характеризується яскравим і тривалим цвітінням. Але щоб орхідея повноцінно розвивалася, їй потрібен правильний догляд.
//Тримати рослину рекомендується при температурі від +22 до +25 градусів. Три рази на місяць Дендробіум потрібно підгодовувати добривами.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!