5 різновидів орхідеї, які ідеально підходять для квартир українців

Орхідея — чарівна рослина, яка радує неймовірним ароматом і оригінальним цвітінням.

У природі існують десятки видів орхідей. Але далеко не всі вони придатні для вирощування в домашніх умовах. Дізнайтеся, які квіти оптимально підходять для будинків і квартир українців.

orchid-2115262_960_720

Фаленопсис

У народі така рослина отримала назву «орхідея-метелик» завдяки великій кількості відтінків і оригінальній формі пелюсток. Якщо вам подобається така орхідея купити її у своєму місті можна завдяки сервісу OLX. Тут для вас відкриється безліч варіантів.

Щоб рослина радувала протягом тривалого періоду, варто дотримуватися простих правил догляду:

  • поливати не частіше ніж один раз на тиждень (у міру пересихання кореневої системи);
  • удобрювати з використанням спеціального комплексу вітамінів і мінералів;
  • тримати рослину при температурі від +20 до +25 градусів;
  • ховати від прямих сонячних променів.

Якщо дотримуватися таких простих рекомендацій, фаленопсис буде радувати яскравим цвітінням протягом багатьох років.

Ванда

Ця яскрава представниця сімейства Орхідей дивує своїм незвичайним розвитком. Річ у тому, що в природі вона росте без розвиненої кореневої системи. А харчування і вологу вона отримує з навколишнього середовища. У домашніх умовах рослину можна вирощувати в сосновій корі. Поливати квітку потрібно не частіше, ніж раз на тиждень.

Каттлея

Рослина характеризується більш великими квітами, ніж в попередніх видах, має яскраве забарвлення від білого до червоного. Яскравість квіток безпосередньо залежить від освітлення. Таку орхідею можна розташовувати поруч з вікном.

Цимбідіум

Це велика рослина, яка може досягати метрової довжини. Така орхідея прекрасно підійде для великого приміщення. Цимбідіум не вибагливий у догляді. Цю рослину можна висаджувати навіть в літньому саду.

Дендробіум

Це екзотичний вид орхідеї, який можна зустріти далеко не в кожному квітковому магазині. Рослина характеризується яскравим і тривалим цвітінням. Але щоб орхідея повноцінно розвивалася, їй потрібен правильний догляд. Тримати рослину рекомендується при температурі від +22 до +25 градусів. Три рази на місяць Дендробіум потрібно підгодовувати добривами.

Схожі записи