Сорт троянди Бароко

Серед чайно-гібридних сортів розплідника Тантау великою популярністю користується ностальгійний Barock („Бароко”; дехто її називає «Барок»).

Оксамитові ніжно-лілово-абрикосові квіти (одиночні або по три в кисті) під впливом сонячного проміння стають вершково-жовтого кольору. Пелюстки відгортаються, відкриваючи пишну серединку. Розмір квітки — 8–12 см у діаметрі.

Сорт виведений 1999 року Хансом Юргеном Еверсом. Має високий (1,5–2 м) виткий кущ, близько 1 м шириною. Від початку літа до жовтня цвіте рясно і пишно (вкритий бутонами практично зверху до низу), але з перервами. В’януть квітки досить скоро — за 3–4 дні. В букетах теж стоять недовго, тому краще використовувати сорт як окрасу саду чи клумби.

Троянда Barock дуже стійка до грибкових захворювань, зокрема борошнистої роси.

Морозостійкість висока — до -29 градусів. В українських широтах на зиму можна не вкривати.

Садити троянду можна весною або осінню. Вибрати слід сонячне місце, пухкий, родючий, добре удобрений ґрунт, без надмірної вологи і високий ґрунтових вод.

Ямки 40х40х40 см слід підготувати заздалегідь, за півроку до посадки рослини. На дно наливають воду. Як тільки вона ввійде в землю, ямку засипають сумішшю перегною і землі. Саджанець заглиблюють так, щоб місце щеплення було на рівні ґрунту або ледь вище. Коріння присипають землею, поливають, лунки мульчують торфом або перегноєм. Відстань між кущами має бути не менше 30 см.

Вже на другий рік зацвітає. Але на повну силу цвіте з третього року. Не забудьте подбати про основу — драбинку, арку тощо.

Весною троянду «Бароко» підживлюють азотними добривами, у період цвітіння — фосфорно-калійними. Упродовж сезону кущ формують, видаляючи слабкі пагони й поросль диких підщеп.

На зиму, незалежно від того, чи вкриватимете, кущ варто обрізати: видалити бутони й листя. Якщо вирішили вкрити, підгорніть кущ землею, накрийте ялиновим гіллям або синтетичними утеплюючими матеріалами.

. . . . . . .

Також читайте інші статті:

ЧОМУ НЕ ЦВІТУТЬ ТРОЯНДИ

ЯК РОЗМНОЖУВАТИ ТРОЯНДИ ЖИВЦЯМИ

ТРОЯНДА: ВИДИ ТРОЯНД

ДОГЛЯД ТРОЯНД ВІДКРИТОГО ГРУНТУ

МІНІАТЮРНА ТРОЯНДА (КІМНАТНА) – ДОГЛЯД

ЧИМ ТА ЯК ПІДЖИВЛЯТИ ТРОЯНДИ ВОСЕНИ

Схожі записи