Сорт троянди Аваланж

Чайно-гібридний сорт троянди Avalanche (перекладається як „Лавина”) — доволі універсальний. Його використовують для букетів та декору, ним прикрашають клумби.

Кущ троянди прямостоячий, близько 1,1 м заввишки. На прямому міцному стеблі формується велика пишна квітка (діаметр близько 10 см) — чашоподібна або дещо приплюснута. Білий колір має помітний зеленкуватий відтінок. Коли бутон розпускається, відтінок практично зникає.

Цвіте від середини червня до пізньої осені.

Avalanche довговічна і невибаглива.

Морозостійкість середня — при -20 уже треба вкривати. Восени обрізають усі бутони, обривають листя, підгортають кущ землею, зверху накривають листям або хвойним гіллям.

Висаджують рослину навесні або восени. Росте на сонці або в напівтіні. Любить родючий ґрунт. Погано переносить надмірну вологу — як у землі, так і затяжні дощі, особливо якщо вони супроводжуються зниженням температури. Добре садити одиночні кущі або вирощувати на великих площах.

Ямки для саджанців готують заздалегідь — у попередній сезон (для весняної посадки осінню, для осінньої — навесні). Ямки розміром 40х40х40 см добре поливають. Коли вода ввійде в землю, насипають суміш перегною і землі. Коріння саджанця підгортають так, щоб місце щеплення було одразу над поверхнею. Поливають, лунки мульчують торфом або перегноєм.

Вже наступного року „Аваланж” зацвіте. Бутони розпускаються швидко. Але добре розквітлі довго не в’януть. І в букеті стоять до двох тижнів.

Весною слід підживлювати. Упродовж сезону видаляють слабкі пагони і дику поросль підщеп.

Стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості середня. Троянді загрожує гарна, але дуже шкідлива бронзівка. В несприятливі роки варто приділяти профілактиці від цих захворювань і комах значну увагу.

. . . . . .

Також читайте інші статті:

ЧОМУ НЕ ЦВІТУТЬ ТРОЯНДИ

ЯК РОЗМНОЖУВАТИ ТРОЯНДИ ЖИВЦЯМИ

ТРОЯНДА: ВИДИ ТРОЯНД

ДОГЛЯД ТРОЯНД ВІДКРИТОГО ГРУНТУ

МІНІАТЮРНА ТРОЯНДА (КІМНАТНА) – ДОГЛЯД

ЧИМ ТА ЯК ПІДЖИВЛЯТИ ТРОЯНДИ ВОСЕНИ

Схожі записи