Огірок сорту «Білий ангел»

Яка основна ознака огірка, про яку знають навіть маленькі діти? Звісно, зелений колір. А от „Білий ангел” — власне білий.

Середньостиглий європейський гібрид добре смакує у свіжому вигляді і підходить для консервації. „Білий ангел” стійкий до перепадів температур. Добре транспортується.

Недолік „Білого ангела” — низька резистентність до захворювань.

Огірок висівають у вологий та удобрений коров’ячим гноєм ґрунт. Насіння заглиблюють на 3–4 см, на відстані 12–15 см одне від одного. „Білий ангел” розмножують також розсадним способом. В одноразовий посуд можна сіяти в кінці березня чи на початку квітня.

Насіння сходить при досягненні щонайменше 13–15 градусів. Оптимальна температура для росту огірка — 25–27 градусів, допустимі відхилення в межах 18–30 градусів. Оптимальна температура для вирощування в теплиці — 22 градуси під час висівання та 25 — для періоду вегетації.

Зниження температури менше 10 градусів та підвищення понад 35 градусів гальмують розвиток огірка. При температурі ледь більше нуля рослина гине. При високій вологості й низьких температурах огірок гниє.

Від центрального стебла „Білого ангела” відростає багато пагонів, рослина сильно розростається. Дозрівають огірки на 50–52 день після появи перших сходів. Плоди „Білого ангела” чималі — 18–20 градусів завдовжки. Але найсмачніші огірки — невеличкі, 6 см. Урожайність „Білого ангела” — близько 12–15 кілограмів на квадратний метр.

Огірок може гірчити. Збирають врожай, коли „Білий ангел” набуває зеленкуватого відтінку. Що частіше збирати плоди, то швидше з’являється наступна зав’язь. У перестиглих огірках насіння тверде.

„Білий ангел” щодня треба поливати, періодично підживлювати мінеральними й органічними добривами.

Схожі записи