
Яка основна ознака огірка, про яку знають навіть маленькі діти? Звісно, зелений колір. А от „Білий ангел” — власне білий.
Середньостиглий європейський гібрид добре смакує у свіжому вигляді і підходить для консервації. „Білий ангел” стійкий до перепадів температур. Добре транспортується.
Недолік „Білого ангела” — низька резистентність до захворювань.
Огірок висівають у вологий та удобрений коров’ячим гноєм ґрунт. Насіння заглиблюють на 3–4 см, на відстані 12–15 см одне від одного. „Білий ангел” розмножують також розсадним способом. В одноразовий посуд можна сіяти в кінці березня чи на початку квітня.
Насіння сходить при досягненні щонайменше 13–15 градусів. Оптимальна температура для росту огірка — 25–27 градусів, допустимі відхилення в межах 18–30 градусів. Оптимальна температура для вирощування в теплиці — 22 градуси під час висівання та 25 — для періоду вегетації.
Зниження температури менше 10 градусів та підвищення понад 35 градусів гальмують розвиток огірка.
Від центрального стебла „Білого ангела” відростає багато пагонів, рослина сильно розростається. Дозрівають огірки на 50–52 день після появи перших сходів. Плоди „Білого ангела” чималі — 18–20 градусів завдовжки. Але найсмачніші огірки — невеличкі, 6 см. Урожайність „Білого ангела” — близько 12–15 кілограмів на квадратний метр.
Огірок може гірчити. Збирають врожай, коли „Білий ангел” набуває зеленкуватого відтінку. Що частіше збирати плоди, то швидше з’являється наступна зав’язь. У перестиглих огірках насіння тверде.
„Білий ангел” щодня треба поливати, періодично підживлювати мінеральними й органічними добривами.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!