Перець сорту Кубічний перець

Якщо любите осінь за розмаїття барв та багатство смаків, мабуть, вам сподобається суміш кубічних сортів солодкого перцю. Це можливість одночасно виростити жовтий, червоний, помаранчевий, зелений і навіть фіолетовий перець.

Кубічні перці — це не лише кольори, які милують око, це великоплідні товстостінні плоди: один важить щонайменше 100 грамів (можуть досягати й 200 грамів), кущі невисокі, але буквально всипані плодами. Достигає перець рівномірно: починає плодоносити за 115–120 днів від початку вегетаційного періоду, а тоді упродовж 45 днів тішитиме рясними плодами.

Кубічний перець високоврожайний. Стійкий до захворювань і стресових погодніх умов, зокрема до посухи.

Насіння перцю висівають на розсаду в кінці лютого. Рослина теплолюбна. При температурі 20–25 градусів сходить за тиждень-півтора, при 13–15 градусах — за два-три тижні. Але суміш кубічних перців надається до вирощування у відкритому ґрунті. Перець сіють у пухку, водопроникну, родючу землю у кінці квітня — на початку травня. Сорт добре сходить. Оптимальна температура для його розвитку — 18–25 градусів. При зниженні температури нижче +13 зростання зупиняється, при температурі 0,3–0,5 градусів перець гине.

При розсадному способі розмноження рослини слід обережно пересаджувати, аби не пошкодити коріння.

За сформованими кущами догляд не складний: вчасно поливати в разі потреби, підживлювати, розпушувати землю, прополювати бур’яни.

Перець споживають у свіжому вигляді, адже він дуже смачний, соковитий. У консервації не лише добре смакує, а й має чудовий вигляд завдяки багатству кольорової палітри.

Схожі записи