Огірок сорту «Барвіна»

Партенокарпічний (самозапильний) ранній гібрид „Барвіна” — ідеальний сорт для тих, хто хоче вирощувати огірки на балконі. Виведений нідерландською фірмою Nunhems. „Барвіна” рясно плодоносить і на підвіконні, і в теплиці, й на відкритому ґрунті. Чудово почувається у напівтіні. Огіроки дуже добре зберігаються і транспортуються.

На центральному стеблі формуються плоди, які припиняють рости, досягнувши 10–12 см (79–90 грамів). Сорт ідеальний для засолювання.

Огірок висаджують у землю, коли вона прогріється до 14–15 градусів, — кінець травня — початок червня. Щоб уникнути можливих весняних приморозків, можна висівати огірки у квітні в одноразовий посуд, а після встановлення стійкого тепла перенести розсаду на відкритий ґрунт. Насіння «Барвіни» заглиблюють на 3–4 см. Відстань між рослинами — 12–15 см. Оптимальна температура для росту й розвитку огірка — 25–27 градусів, можливі відхилення в межах 18–30 градусів. При температурах, нижчих від -10 та вищих від 35 градусів, відбуваються зміни в розвитку рослини. При температурі 0,5 градуса огірок гине. При одночасно високій вологості й низькі температурі загниває.

„Барвіна” легко переносить спеку й посуху. Але при потребі огірок варто поливати. Догляд за „Барвіною” простий: прополювання, розпушування землі, підгодівля.

Стійка до поширених огіркових захворювань: борошнистої роси, кладоспоріозу, відносно стійка до пероноспорозу.

Схожі записи