Лікарські рослини KvitkaInfo.com: квіти, домашні рослини, сад, город, ландшафтний дизайн

Корисні властивості кропу

З першими теплими днями навесні разом з ранньої травою з'являються і перші гілочки кропу. І вже тут господині свого шансу не втрачають. Вони починають додавати кріп в кожну страву, особливо в салати. І відчувається, як молода рослина просто таки нас...

Цілющі властивості алое

В кожного вдома хоч раз в житті на підвіконнику був горщик з алое, адже наші бабусі та мами широко використовували цю рослину для лікування величезної кількості захворювань.

Цілющі рослини: базилік

Базилік - це спеція, без якої жодна господиня не уявляє своєї кухні, адже він надає стравам пряний аромат та незвичний смак. А чи знали ви про його корисні властивості?

Чорноплідна горобина (аронія) - вирощування, догляд

Чорноплідна горобина - рослина, яку з легкістю можна виростити на своєму подвір`ї з декоративною та лікувальною метою.

Цілющі рослини: чорноплідна горобина (аронія)

Чорноплідна горобина - не дуже популярна в нашій країні ягода, що володіє масою корисних властивостей і допомагає зберегти здоров'я і впоратися з різними захворюваннями.

Цілющі рослини: валеріана лікарська

Валеріана лікарська - рослина про яку всі знають та яку часто використовують для заспокоєння нервової системи, та це далеко не єдина властивість, якою вона володіє.

Цілющі рослини: гінкго білоба

Гінкго білоба - як та для чого його вирощувати.

Топінамбур - вирощування, догляд

Топінамбур - абсолютно невибаглива рослина, яка може рости в одному місці до 30 років і при правильному використанні та споживання допоможе вам підтримувати здоров`я.