Гібіскус (Китайська троянда): догляд, пересадка, розмноження

Гібіскус - це рослина, яка славиться чудовим цвітом та простим доглядом. Як доглядати за гібіскусом, щоб кожного року милуватися його цвітом?

Грошове дерево (товстянка): догляд

Товстянка (Crassula), але найчастіше використовується назва «Грошове дерево». Листки товстянки дуже схожі на копійки, звідси і назва «Грошове дерево». Багато людей вірить, що коли в домі є грошове дерево, то сім'я житиме у достатку і благополуччі. ...

Фіалка кімнатна

Сенполія (фіалка кімнатна) – багаторічна трав’яниста компактна рослина з гарними різнокольоровими квітами, з овальним темно або світло зеленим листям, зібраним у прикореневу розетку із родини геснерієвих.

Орхідеї - догляд за орхідеями

Ніжні квіти на тонкому стеблі - орхідеї. На перший погляд здається, що вони потребують ретельного догляду і з ними багато клопотів. Насправді все не так складно, щоб ви переконалися у цьому - основні поради по догляду за орхідеями.

Як пересаджувати орхідею

Орхідеї Phalaenopsis потребують пересадки що 2 роки.

Догляд за орхідеєю Дендробіум

Орхідея Дендробіум, у перекладі з грецької означає «рослина, яка живе на дереві», і є представником родини орхідних. Це друга за популярністю орхідея, яку можна зустріти у квіткових магазинах. Дендробіум - це рослина епіфіт, тобто має повітряні корен...

Як розмножувати і пересаджувати орхідею Дендробіум

Коли пересаджувати орхідею дендробіум?

Розмноження орхідеї Фаленопсис: частинами квітконіжки, поділом розетки, насінням

Орхідею Фаленопсис можна розмножувати різними способами. А саме: частинами квітконіжки, поділом розетки, насінням, дітками, стеблом.

Каталог кімнатних рослин

У нашому каталозі ви знайдете перелік популярних кімнатних рослин та квітів з фото. Для отримання детальної інформації по догляду, вибору місця, потрібно натиснути на посилання та перейти на сторінку з детальним описом та умовами вирощування потріб...

5 різновидів орхідеї, які ідеально підходять для квартир українців

Орхідея — чарівна рослина, яка радує неймовірним ароматом і оригінальним цвітінням.

Пеларгонія (Герань): догляд, пересадка, розмноження

Пеларгонія – багаторічна трав’яниста, кущиста рослина з гарними квітами різного кольору з родини геранієвих. Декілька рекомендацій по догляду за пеларгонією.

Протея - догляд, вирощування

Протеї - зовсім не прості у вирощуванні квіти, але вони настільки красиві, що будуть у центрі будь якої квіткової композиції, а також поповнять колекцію найоригінальніших сухоцвітів.