Як правильно пересадити орхідею

В цій статті ми дамо покрокову інструкцію, як правильно пересадити орхідею. Орхідеї Phalaenopsis потребують пересадки що 2 роки.

Ятрофа догляд та розмноження

Ятрофа (Jatropha) це кімнатна рослина родом з тропічних областей Америки, з сімейства молочайні.

Юка кімнатна: догляд

Юка кімнатна – легка у догляді, навіть якщо ви її забудете полити вона вижеве, адже ця рослина здатна накопичувати воду в стеблах та листях.

Примула (первоцвіт): догляд, види, розмноження

Наприкінці зими на вітринах квіткових магазинів з'являються квітучі примули. Квіти різноманітного забарвлення в середині зелених листочків чарують своєю весняною свіжістю. Для власників цих красунь короткі рекомендації щодо їхнього догляду.

Гібіскус (Китайська троянда): догляд, пересадка, розмноження

Гібіскус - це рослина, яка славиться чудовим цвітом та простим доглядом. Як доглядати за гібіскусом, щоб кожного року милуватися його цвітом?

Грошове дерево (товстянка): догляд

Товстянка (Crassula), але найчастіше використовується назва «Грошове дерево». Листки товстянки дуже схожі на копійки, звідси і назва «Грошове дерево». Багато людей вірить, що коли в домі є грошове дерево, то сім'я житиме у достатку і благополуччі. ...

Фіалка кімнатна

Сенполія (фіалка кімнатна) – багаторічна трав’яниста компактна рослина з гарними різнокольоровими квітами, з овальним темно або світло зеленим листям, зібраним у прикореневу розетку із родини геснерієвих.

Орхідеї - догляд за орхідеями

Ніжні квіти на тонкому стеблі - орхідеї. На перший погляд здається, що вони потребують ретельного догляду і з ними багато клопотів. Насправді все не так складно, щоб ви переконалися у цьому - основні поради по догляду за орхідеями.

Догляд за орхідеєю Дендробіум

Орхідея Дендробіум, у перекладі з грецької означає «рослина, яка живе на дереві», і є представником родини орхідних. Це друга за популярністю орхідея, яку можна зустріти у квіткових магазинах. Дендробіум - це рослина епіфіт, тобто має повітряні корен...

Як розмножувати і пересаджувати орхідею Дендробіум

Коли пересаджувати орхідею дендробіум?

Розмноження орхідеї Фаленопсис: частинами квітконіжки, поділом розетки, насінням

Орхідею Фаленопсис можна розмножувати різними способами. А саме: частинами квітконіжки, поділом розетки, насінням, дітками, стеблом.

Каталог кімнатних рослин - назви і фото

У нашому каталозі ви знайдете перелік популярних кімнатних рослин та квітів з фото. Для отримання детальної інформації по догляду, вибору місця, потрібно натиснути на посилання та перейти на сторінку з детальним описом та умовами вирощування потріб...