Кімнатні рослини KvitkaInfo.com: квіти, домашні рослини, сад, город, ландшафтний дизайн

Катарантус - догляд, розмноження

Катарантус – гарна квітка і зовсім не вибаглива, може рости в саду на клумбі, в контейнерах, а також, в приміщені. До кінця літа ця квітка покриє землю квітучим килимком. Але, щоб катарантус довше цвів, потрібно знати деякі правила догляду за ним.

Текома прямостояча -вирощування, догляд

Текому дуже широко використовують ландшафтні дизайнери у всіх тропічних і субтропічних країнах, тому що вона рясно цвіте з весни до пізньої осені і надає яскравий акцент будь-якому ландшафтному дизайну.

Ізолепіс витончений - догляд

На вигляд це приваблива рослина, яка дуже схожа на травичку з тоненьким листям, як волосся на якому є безліч намистинок чи білих капель води - квіти.

Лагерстремія - догляд

Лагерстремія це невелике деревце або кущ, цвіте влітку безліччю рожевих, білих, фіолетових квітів.

Амарін - вирощування, догляд

Амарін - штучно виведений міжродовий гібрид Амариліса Прекрасного і Неріне Боудена, від яких він і отримав свою назву.

Ахіменес - вирощування, догляд

Ахіменес – це рослина з гарними оксамитовими листочками, квітка тішить рясним та довготривалим цвітінням. Гарно виглядає в підвісних кошиках. На зиму рослина відмирає, а в грунті залишаються бульби.

Фонтанчик для квітів - зволожувач повітря

Дуже прости фонтанчик з підручних матеріалів для зволоження повітря. Надто сухе повітря - шкідливе для багатьох квітів. Цей пристрій вирішує проблему

Верес кімнатний: вирощування, догляд

З найбільш пристосованими для вирощування в кімнатних умовах є кімнатний верес стрункий (Erica gracilis) і зимовий (Erica huemalis).

1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 11