Сорт троянди Terracotta (Теракота)

Чайно-гібридна троянда Terracotta (Теракота) — новолезандська суміш давніх сортів Princesse і Hot Chokolade. Оригінальний відтінок необпаленої глини милує око вибагливого поціновувача. Водночас троянда дуже невибаглива.

Кущ росте у висоту до 100–110 см. На кожному міцному пагоні формується одна квітка близько 12 см у діаметрі. Terracotta рясно цвіте практично безперервно упродовж усього сезону. Оригінальний колір троянди стає ще цікавішим, коли в міру розпускання краї пелюсток стають крапчастими. Що прохолодніше, то насиченіший колір бутонів Terracotta.

Сорт підходить для зрізання у букети. Але не треба обрізати стебла занадто сильно, рослині це може не сподобатися. Квіти троянди мають приємний аромат, не дуже інтенсивний.

Terracotta садять навесні або восени. Троянда любить сонце, родючу, добре удобрену землю. Не дуже добре переносить надмірну вологість, зокрема близькі ґрунтові води. За півроку до посадки підготуйте ямки розміром 40х40х40 см на відстані 30 см одна від олної. Налийте води, коли вона ввійде, насипте суміш перегною і землі. Саджанець розмістіть так, щоб місце щеплення було ледь над ґрунтом. Полийте, лунки мульчуйте торфом або перегноєм.

Навесні кущ треба обрізати, упродовж сезону видаляти слабкі пагони й дику поросль підщеп. Троянду обов’язково підживлювати. Навесні вносять органічні добрива, в період бутонізації — мінеральний концентрат із калієм і фосфором.

Terracotta поливають раз чи двічі на тиждень. Після цього землю розпушують і мульчують торфом чи сухою травою.

Троянда резистентна до захворювань, рідко хворіє на чорну плямистість чи борошнисту росу. Стійка до дощів. А от на сонці колір вигоряє, пелюстки скручуються.

Морозостійкість Terracotta середня, лише трохи більше 20 градусів морозу. Перед укриттям на зиму видаляють квіти, листя, недозрілі пагони, кущ підгортають землею, накривають листям, ялиновим гіллям або синтетичними утеплювачами (руберойдом, толлю).

. . . . . . .

Також читайте інші статті:

ЧОМУ НЕ ЦВІТУТЬ ТРОЯНДИ

ЯК РОЗМНОЖУВАТИ ТРОЯНДИ ЖИВЦЯМИ

ТРОЯНДА: ВИДИ ТРОЯНД

ДОГЛЯД ТРОЯНД ВІДКРИТОГО ГРУНТУ

МІНІАТЮРНА ТРОЯНДА (КІМНАТНА) – ДОГЛЯД

ЧИМ ТА ЯК ПІДЖИВЛЯТИ ТРОЯНДИ ВОСЕНИ

Схожі записи