Сорт троянди Fire Flash (Фаєр Флеш)

Троянда Fire Flash — різновид групи „спрей”. Квіти порівняно невеликі, лише 6–7 см в діаметрі, але сорти цього різновиду дуже рясно цвітуть.

„Фаєр флеш” (вогняний спалах) вивели селекціонери голландської компанії Interplant.

На компактних кущах заввишки 50–70 см (до 50 см у ширину) серед невеликого блискучого темно-зеленого листя рясніють суцвіття по 5–10 тугих бутонів (до кінця не розкриваються навіть у кінці цвітіння). Вони мають класичну форму, але дуже оригінальний колір: яскраво-жовтий і малиновий змішані на пелюстках — смужки неправильної форми, крапочки, розводи. Контраст темної зелені з яскравими пелюстками робить троянду надзвичайно привабливою. Вона чудово прикрасить садові доріжки, клумбу тощо.

Перші бутони Fire Flash випускає у травні, цвіте до пізньої осені. Квітки троянди мають приємний легкий аромат. Розпускаються повільно.

Сорт досить невибагливий. „Фаєр флеш” стійка до захворювань і холодів. Не боїться дощів і сонця (квітки не вигорають і не втрачають свого вигляду).

Троянду садять на сонці або в напівтіні (якщо світла буде замало, цвістиме не надто рясно). Вибирають місце з родючим, удобреним ґрунтом. Слід уникати протягів і надмірної вологості, зокрема, близьких ґрунтових вод. Краще садити кущі навесні, у травні, можна й восени. За півроку до посадки готують ямки розміром 40х40х40 см. Їх викопують на відстані 30 см одна від одної. Перед тим, як ставити в ямку саджанець, туди наливають воду, коли вона ввійде, насипають суміш перегною і землі. Коріння присипають ґрунтом так, щоб над поверхнею залишалося місце щеплення. Троянду ще раз поливають, лунки мульчують торфом або перегноєм.

„Фаєр флеш” потребує підживлювання (навесні вносять азотні добрива, коли з’являються бутони — мінеральними комплексами, в кінці сезону — фосфорно-калійними добривами) та поливання (у спеку двічі на тиждень). Кущ троянди формують, обрізаючи зайві пагони та дику поросль підщеп. Проводять профілактику від хвороб і шкідників.

На зиму кущ вкривають. Попередньо видаляють цвіт і листя, підгортають землю, вкривають хвойним гіллям, утеплюючими матеріалами (толлю, руберойдом).

. . . . . .

Також читайте інші статті:

ЧОМУ НЕ ЦВІТУТЬ ТРОЯНДИ

ЯК РОЗМНОЖУВАТИ ТРОЯНДИ ЖИВЦЯМИ

ТРОЯНДА: ВИДИ ТРОЯНД

ДОГЛЯД ТРОЯНД ВІДКРИТОГО ГРУНТУ

МІНІАТЮРНА ТРОЯНДА (КІМНАТНА) – ДОГЛЯД

ЧИМ ТА ЯК ПІДЖИВЛЯТИ ТРОЯНДИ ВОСЕНИ

Схожі записи