
Оригінальне і красиве кашпо можна створити самому.
Кашпо зручне саме тим, що воно висить у повітрі. Воно не буде знаходитися на доріжці чи сходах, і не заважатиме ходити. Під час прибирання вам не доведеться піднімати кашпо, адже воно знаходиться у повітряному просторі. Кашпо можна розмістити у середині будинку, використавши вільний простір. Також кашпо гарно виглядає і на подвір'ї: на балконах, на гілках дерев, на паркані, і навіть на стіні. Кашпо можна розмістити де завгодно, там де ви хочете створити кольорову гаму за допомогою квітів, не витрачаючи при цьому корисної площі.
Кашпо із пластикових пляшок

. . . .
Матеріали для виготовлення кашпо із пластикових пляшок
Пластикова пляшка, ножиці, клей і лак для декупажу, серветки, декоративні шнурочки, канцелярський ніж, дирокол, пістолет з гарячим клеєм.- Видаляємо з пластикової пляшки всі наліпки і клей, протираємо пляшку оцтом або спиртом (знежирюємо робочу поверхню).
- Обрізаємо канцелярським ножем пляшку на потрібній висоті. Робимо в низу пляшки дренажний отвір (гарячим цвяхом). Дренажний отвір потрібний лише за умови висаджування рослини безпосередньо у кашпо, якщо ж використовуєте кашпо, як вазу, отвір робити непотрібно.
- Наносимо клей для декупажу, накладаємо серветку( тільки шар з малюнком), і по серветці знову мажемо акуратно пензликом з клеєм, так ніби розгладжуємо серветку. Залишаємо наше кашпо на 4 години, щоб висохло.
- Далі робимо дироколом дірочки для шнурочків, на яких наше кашпо буде висіти.
- Для декорування кашпо, беремо гарячий клей і приклеюємо декоративну стрічку.
- Акуратно висаджуємо рослини. Наше кашпо завершене.
Кашпо із гілочок

Матеріали та інструменти для створення дерев'яного кашпо
Використовуємо всі підручні матеріали: обрізки з дерева, обрізані гілки з дерев, дощечки, та інші матеріали. Для з’єднання дерев'яної частини нам потрібно: тоненький шнурок (коричневий, зелений), клей ПВА, молоток, маленькі цвяхи, ножиці, пила.Дивіться також: Лаванда буває рожевою, фіолетовою, білою і навіть жовтою.
Визначити розміри кашпо
- Спочатку нам потрібно вибрати найрівніші гілочки товщиною 0,5-1 см, почистити їх від дрібних гілочок. Далі порізати гілочки довжиною по 20-30 см.
- Всі гілочки по черзі зв’язуємо одна до одної за допомогою шнурка, зав`язуєте на одній гілці один простий вузол, прикладаєте до неї наступну гілку, в'яжете черговий вузол і так далі, вузлики робимо з двох сторін, так неначе робимо парканчик, який буде згинатися в будь-яку сторону за рахунок тонкої мотузки, далі зв’язуємо. Отримуємо основу для нашого майбутнього дерев’яного кашпо, але у цій конструкції не вистачає дна.
- Дно зробити досить просто. У готове коло поставте 4-6 гілочок так, щоб вони лягали на мотузку, обплетену навколо кожної гілки. Таким чином, якщо помістити в готове дерев'яне кашпо горщик, він зручно розташується на дерев'яному дні. У таке кашпо можна ставити не тільки вазон з горщиком, алей вазони без горщика, наприклад, всі стінки обкласти чорною агроплівкою або сфагнумом(мохом), і висаджуємо рослину як у звичайний горщик. Сфагнум добре вбирає вологу таким чином земля буде висихати повільніше.

Оригінальне кашпо з мішковини
Кашпо з мішковини дуже легко зробити, воно не забере багато часу.Дуже простий варіант кашпо з мішковини – це невеликі кишеньки, в які можна просто поставити горщик з рослиною, або зшити цілий ряд кишеньок і зробити цілий квітник.
Коли робите кашпо із мішковини, не забувайте, що ця тканина по лінії зрізу розпорюється, бажано краї зміцнити(просто звернути край в один або два рази і ретельно їх прошити).
Інші види кашпо

Якщо пофантазувати, то можна зробити кашпо з чого завгодно. Це може бути ніжне і елегантне кашпо з в'язаних серветок або тканин, якими можна обернути горщик з рослиною. Може бути більш жорстке, стилю хай-тек кашпо з дроту, сітки-рабиці, керамічне кашпо, кашпо з глини або гіпсу (які, звичайно, вже потребують чималого досвіду і терпіння), кашпо з фольги, паперу, картону, комбінованих матеріалів, кашпо з старих сумок. Можна використовувати автомобільні колеса, гумові чоботи, мешти, кросівки та що завгодно. Варто тільки захотіти - і у вас обов'язково вийде щось оригінальне. Сміливо експерементуйте! Вдалих вам робіт!
Примітка! У такі кашпо садіть квіти з невеликою кореневою системою, або однорічні рослини (петунії, сурфінії, чорнобривці, братчики, сукулентні рослини, лобелію, плющ та багато інших).
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!