|

Посівний календар садівника-городника на квітень 2024 року

Місячний посівний календар на квітень допоможе любителям садівництва і городництва ретельно спланувати роботу на городі чи в саду

В квітні висаджують в город, а в холодні роки в парник, розсаду перців, томатів, баклажанів, селери, цибулі порею. Можна посіяти насіння на розсаду скоростиглих сортів. Також багато роботи чекає в саду.

Для кожного садівника-городника місячний посівний календар на квітень 2024 року стане в нагоді, щоб сіяти насіння на розсаду чи висаджувати розсаду в грунт, обрізувати дерева, підживляти дерева та кущі чи прибирати в саду в найкращі дні.

Місяць в молодик і повню пригнічує ріст і розвиток всіх рослин, тож посіви і посадки в такі дні за місячним посівним календарем на 2024 рік під забороною.

Зростаючий Місяць сприяє росту рослин, які дають врожай «вершків», а спадний, навпаки, сприяє роботі з цибулинними і бульбовими культурами. Крім цього, коли Місяць росте, сіяти треба всі культури, які ростуть швидко – зелень, наприклад, чи рання картопля. А ось посіяти на спадний місяць варто ті овочі, які мають довго зберігатися – моркву і буряк, зокрема.

Звичайно що крім фаз Місяця потрібно враховувати ще й погоду, адже переросла розсада буде слабкою і може погано прийнятися.

Посівний календар на квітень 2024 по днях

1 квітня – посів насіння редису, червоної капусти, гороху, квасолі, гарбуза. Посадка ранньої картоплі. Посадка саджанців абрикоса, вишні, сливи, яблуні, груші.

2 квітня – проводять обприскування дерев і кущів від хвороб і шкідників. Посадка бульбових і цибулин квітів. Посів гороху і гарбуза.

3 квітня – хороший день для посадки картоплі, часнику і цибулі. Посів на розсаду перцю і капусти.

4 квітня – посів насіння кабачків, гарбуза, гороху, моркви, петрушки, редису. Проводиться санітарна обрізка дерев і чагарників. Можна висаджувати багаторічні квіти.

5 квітня – сприятливий день для підгодівлі розсади, обробки рослин від хвороб. Висаджують на розсаду капусту і перець, проводять посадку картоплі і коренеплодів.

6 квітня – посів насіння редису, пастернаку, кореневої петрушки і селери. Перекопування грунту.

7 квітня – проводиться прополка і проріджування сходів, перекопування землі. Не рекомендується пересаджувати і підгодовувати рослини. Можна обрізати гілки і боротися зі шкідниками.

8, 9 квітня – сприятливий день для висаджування ранньої картоплі, редису, буряка, моркви, гороху, квасолі, арахісу, суниці, полуниці і винограду в грунт. Удобрюють грунт, сіють помідори і перець на розсаду.

posiv_nasinnya_na_rozsadu11_kopiya

10 квітня – обробка і прополка грунту, боротьба зі шкідниками і хворобами. Висаджування рослин і посів насіння не проводяться.

11 Квітня – У дні місяця молодика роботи з рослинами заборонені.

12 квітня – У дні місяця молодика роботи з рослинами заборонені.

13 квітня – У дні місяця молодика роботи з рослинами заборонені.

14квітень – сприятливий день для висаджування в грунт будь-яких овочів і всіх видів капусти. Проводять мінеральні підгодівлі і рясні поливи. Можна садити декоративні та багаторічні квіти.

15, 16 квітня – проводиться посів насіння петрушки, кабачка, цвітної капусти. Посадка гороху, квасолі, бобів, баштанних культур, винограду.

17 квітня – висаджування в грунт витких овочів і квітів. Не рекомендується поливати рослини.

18 квітня – висаджування в грунт розсади огірків і ранніх помідорів. Посів насіння огірків і кабачків, гарбуза, квасолі.

19 квітня – висаджування в грунт розсади та посів насіння капусти, кропу, квасолі, ранньої картоплі. Висаджування в грунт малини, винограду, саджанців абрикоса і горіха.

20, 21 квітня – посів на розсаду раннього перцю, салату, селери. Посів кукурудзи. Посадка яблунь, ягідних чагарників. Проводиться підживлення мінеральними добривами.

22 квітня – посів соняшнику, базиліка, майорану, розмарину. Можна висаджувати агрус, лохину і малину.

23 квітня – посів кропу, петрушки, гіркого перцю. Обробка грунту, мінеральна підгодівля. Хороший день для посіву однорічних квітів.

24 квітня – висаджування в грунт суниці, винограду, ягідних кущів, висадка розсади в грунт.

25 квітня – висаджування в грунт будь-яких видів капусти, раннього гороху, буряка, посадка картоплі. Можна висадити гарбуз, кабачки і огірки в теплиці.

26 квітня – хороший день для посадки троянд, ожини, винограду. Не рекомендується обробляти рослини від шкідників і хвороб.

27 квітня – Повний місяць – робота з рослинами не проводиться.

28 квітня – Повний місяць – робота з рослинами не проводиться.

29 квітня – посів моркви, цибулі, редису і петрушки. Проводиться посадка розсади огірків, помідорів солодкого перцю і баклажана в теплиці. Проводиться мінеральна і органічна підгодівля. Можна садити яблуні, сливи, вишні.

30 квітня – сприятливий день для висаджування в грунт цибулин квітів, редису, часнику, цибулі-порею. Проводиться розпушування грунту, обробка від шкідників. Не рекомендується поливати і обрізати рослини. Можна висаджувати полуницю і виноград.

Читайте також:

ПОСІВНИЙ КАЛЕНДАР НА ТРАВЕНЬ 2024 РОКУ

Посівний календар на червень 2024 рік

ПОСІВНИЙ КАЛЕНДАР НА 2024 РІК

Схожі записи