|

Посівний календар городника-садівника на лютий 2024: які роботи проводять за фазами Місяця

Лютий – останній місяць зими, тому з кожним новим місяцем роботи у садівників та городників тільки додаватиметься.

У лютому вже можна сіяти насіння овочів на розсаду у зимовій теплиці. У тепліші лютневі дні слід приділити час заготівлі живців винограду,живців для щеплення і підготовці саду до весни. Наприкінці лютого настає сприятливий час для висадки, ярого часнику та цибулі, а також тепліші регіони можуть висаджувати і картоплю.

Посівний календар на 2024 рік табличка

Місячний посівний календар городника на лютий 2024 року

1 лютого – Молодий місяць. Місяць у Водолії. День не сприятливий для будь-якого виду робіт, краще приділіть час себе та сім’ї.

2 лютого – зростаючий Місяць у Рибах. Висів насіння зелені. Щеплення та підготовка живців для посадки.

3 лютого – Місяць, що росте, в Рибах. Відмінний день для висадки цибулинних квітів.

4 лютого – Місяць, що росте, в Овні. Не дуже сприятливий день для посадки насіння, краще приділити час роботам в теплиці або вже пророслим рослинам.

5 лютого – Місяць, що росте, в Овні. Не дуже сприятливий день для посадки насіння, краще приділити час роботам в теплиці або вже пророслим рослинам.

6 лютого – Місяць, що росте, в Овні. Підготовка ґрунту, боротьба з хворобами та шкідниками.

7 лютого – Місяць, що росте, в Тельці. Посадка насіння овочевих культур. Сприятливий день для висіву насіння капусти (білокачанна, савойська, кольорова), зелені та інших овочевих культур на розсаду.

8 лютого – Місяць, що росте, в Тельці. Посадка насіння овочевих культур. Сприятливий день для висіву насіння капусти (білокачанна, савойська, кольорова), зелені та інших овочевих культур на розсаду.

9, 10, 11 лютого – Місяць, що росте, у Близнюках. Видалення зайвих пагонів, підготовка ґрунту, боротьба зі шкідниками та хворобами.

12 лютого – Місяць, що росте, в Раку. Сприятливий день для посадки та пересадки рослин. Можна проводити посів усіх овочевих культур на розсаду, садити та пересаджувати декоративні рослини.

13 лютого – Місяць, що росте, в Раку. У цей день рекомендована посадка насіння овочевих культур – томати, перець, огірки, баклажани. Можна висаджувати декоративні рослини, проводити будь-які види робіт.

14,15 лютого – Місяць у Леві. Займіться внесенням добрив чи боротьбою зі шкідниками та хворобами. Посіви та посадки, робота з рослинами не рекомендована.

16 лютого – Повня. Місяць у Діві. Відпочиньте.

17,18 лютого – спадний Місяць у Діві. Розпушування та підготовка ґрунту, догляд за кімнатними рослинами.

19,20 лютого – спадний Місяць у Терезах. Можна висаджувати цибулинні квіти, проводити посів зелені, догляд та підживлення.

. . . . . .

21,22 лютого – спадний Місяць у Скорпіоні. Можна проводити посів та посадку кімнатних рослин, полив, підживлення, догляд.

23, 24 лютого – спадний Місяць у Стрільці. Розпушування ґрунту, боротьба зі шкідниками та хворобами, догляд за кімнатними рослинами.

25,26 лютого – спадний Місяць у Козерозі. У цей день рекомендовані роботи з посадки коренеплодів, а також бульбоцибулинних та багаторічних квітів. Також можна приділити час пересадці плодових дерев та чагарників, боротьбі зі шкідниками та хворобами.

27 лютого – Місяць у Водолії. Хороший день для проведення господарських заходів – прибирання території, підготовка ґрунту, обробка дерев та чагарників.

28 лютого – Місяць у Водолії. Можна проводити посадку цибулинних квітів, часнику, моркви, редиски, редьки, картоплі.

Схожі записи