Вирощування крес салату за 5 днів

Виростити крес-салат нескладно. Справа в тому, що він одна із найневибагливіших рослин. У домашніх умовах його можна вирощувати на підвіконні. Як виростити крес-салат на підвіконні за 5 днів ми розглянемо у цій статті.

collage_kres_salat

Користь крес-салату

Крес-салат надзвичайно корисний овоч. Він містить необхідні організму вітаміни(А, В, С, Д, К, РР, фосфор, магній, залізо, кальцій), що робить його важливим доповненням до весняного раціону. Крес-салат також збуджує апетит, виводить шлаки з організму, нормалізує тиск, виводить токсини і очищає організм. Корисні речовини крес-салату діють, як антиоксиданти, уповільнюють процеси старіння.

У їжу найкорисніше вживати щойно зрізану молоду рослину крес-салату. Щоб отримати крес-салат максимально корисним фахівці рекомендують вживати проросле насіння: так в організм потрапить більше біологічно активних речовин.

kres_salat

Читайте також:ОРХІДЕЇ – ДОГЛЯД ЗА ОРХІДЕЯМИ

Вирощування крес-салату на підвіконні

Щоб проростити насіння крес-салату нам потрібно: невисока мисочка, марля або вата, вода та насіння.

В невисоку мисочку викладаємо шар вати – 3 см або марлі – 1 см, змочуємо вату (марлю), сіємо насіння, ставимо наші посіви на сонячне місце – підвіконня. Через 3-5 днів насіння крес-салату проросте. Таким чином крес-салат можна вирощувати без грунту цілий рік. Проросле насіння – сім’ядолі, зрізуємо гострим ножем чи ножицями і додаємо до страви, а ватку з корінцями викидаємо.

Як посіяти насіння крес-салату у відкритий грунт, ви можете детальніше прочитати у нашій статті «Коли сіяти салат»

СМАЧНОГО!

Схожі записи