Клематис сорту Денсінг Дорін (Dancing Dorien)

Клематис Dancing Dorien дуже подобається багатьом садівникам. Він приваблює не тільки естетично: на стеблі завдовжки півтора — два метри красуються махрові білі квітки (6–8 см у діаметрі). Цей сорт підкуповує своєю надзвичайною стійкістю і невибагливістю: резистентний до захворювань і шкідників, морозостійкий. Бронзовий медаліст виставки Plantarium 2009 (Нідерланди).

Цвіте Dancing Dorien у травні — червні, у кінці літа — на початку осені є ще одна хвиля цвітіння, але вже не така рясна, як перша, квіти менш махрові.

Клематис садять навесні або восени. У підготовлену ямку насипають дренаж, землесуміш (3 частини дернової землі, компосту або гною, по 1 частині піску і торфу), роблять із ґрунту горбочок, ставлять на нього саджанець, коріння добре розправляють, засипають землею. Корінь заглиблюють на 7–10 см, щоб у першу зиму вберегти від замерзання. Землю бажано мульчувати, це дозволить захистити кущ від пересихання і перегріву.

. . . . .

Клематис любить сонце, погано переносить протяги. Але пряме сонячне проміння обідньої пори може обпалювати листи і пелюстки. Тому найкраще вибрати сонячне затишне місце з напівтінню або ажурною тінню.

Слід обов’язково подбати про опору для куща. Dancing Dorien добре чіпляється і за природні, і за споруджені.

Догляд за клематисом не складний: регулярно поливати (раз на тиждень, у посушливий період частіше), розпушувати і полоти землю, підгодовувати (особливо в період цвітіння), проводити профілактику захворювань і шкідників.

На зиму Dancing Dorien обрізають і вкривають.

Про догляд за клематисом читайте тут:

КЛЕМАТИС : ДОГЛЯД – ОБРІЗКА

КЛЕМАТИС – ВИСАДЖУВАННЯ, ДОГЛЯД

Схожі записи