Тара для зберігання врожаю

Зберігати врожай в льосі можна у лантухах, пласмасових ємностях, голвне, щоб овочі добре провітрювалися. Для цього у тарі мають бути отвори, або провітрюване подвійне днище. В квартирі треба дотримаватись ще й декоративності, тому там використовуються інші варіанти.

zberezhennya1

Є складнощі з вирощуванням гідного врожаю, але немало проблем виникає і при його зберіганні. Щоб не дочікуватись наступного врожаю без фруктів та овочів, слід скористатися невеличкими, але дуже корисними хитрощами винахідливих садівників-городників.

Зберігати врожай в льосі можна по різному, головне, щоб овочі добре провітрювалися. Для цього у тарі мають бути отвори, або провітрюване подвійне днище.

Покупні контейнери можна замінити саморобними дерев’яними ящиками, це помітно дешевше, або обійтися допоміжними засобами. Для збереження коренеплодів можна використовувати пластикові труби великого діаметру, діжки або каністри. Для цього їх кладуть горизонтально та зрізають верхівки. Створюються своєрідні контейнери, в яких обов’язково слід виконати вентиляційні отвори.

На жаль, не кожний господар саду-городу є володарем власного льоху. Але досить довго врожай можна зберігати і в квартирі. Коренеплоди добре зберігаються в лантухах, що «дихають», з натурального або синтетичного матеріалу. Для льохів зазвичай використовують звичайні лантухи або сітки, але в квартирі практичність повинна йти в ногу з декоративністю та естетичністю. Тут у пригоді стане полотняна тканина, з якої можна зробити зручні сумки, кишені, та цілі етажерки, до того ж овочі у ній «дихають».

Порада: Щоб картопля не проростала , її треба зберігати поряд з яблуками. Порада: Перекладіть овочі та фрукти сухим листям горобини, тоді вони будуть зберігатися довше.

zberezhennya2

Чудове місце – простір під кухонними шафами. Звичайно ці місця закривають декоративними заглушками, але, якщо дозволяє висота, туди можна вбудувати плескаті шухляди, що викочуються. Там темно та сухо, а це ідеальні умови для кабачків та цибулі.

zberezhennya3

Кошик з берести не лише збереже врожай, але й захистить його від різних паразитів, плісняви та грибків. В складі берести є антисептичні речовини, а сама береста має чудові теплоізоляційні властивості, що добре при перепадах температур. В цих коробах можна зберігати висушені трави та зелень, фрукти часник та цибулю.

Є ще один естетичний варіант зберігання – горщики з кераміки, не вкритої поливою. В такій тарі продукти також захищені від температурних впливів та вологи. Обварена кераміка є зручною ємністю для зберігання коренеплодів, груш та яблук.

Схожі записи