Коли садити квіти флокси

Знати коли садити флокси – запорука успіху у їх вирощуванні. Важливо не тільки правильно вибрати період для посіву насіння чи розділення кущів флоксів, але й підібрати відповідне місце, а також забезпечити належний догляд в період бутонізації, під час цвітіння, і після того, як рослина відцвіте.

collage_posiv_u_vidkritii_grunt_floksiv

Сіяння флоксів у відкритий грунт

Сіяти однорічні флокси у відкритий грунт, найкраще після того, як мине загроза весняних заморозків в травні, коли грунт достатньо прогріється. Розпушіть землю сапкою, зробіть борозну глибиною приблизно до 3 см , пролийте її водою, посійте насіння і присипте його землею. За кілька тижнів з’являться паростки і якщо вони зійдуть надто густо, розсадіть їх. Розсада висаджується в неглибоку ямку, в яку перед висаджуванням додають компост. Для більш раннього цвітіння потрібно висівати насіння флоксів у кінці лютого на розсаду.

Восени або навесні можна проводити поділ кущів. У весняний час, садівники можуть розділити кущі на дрібні частини. У кожній частині обов’язково повинні бути: вегетативна брунька, що йде в ріст, і невелика кількість кореневої системи.

rozdilennya_kusza_floksiv

Весняне розмноження та висаджування флоксів

Ділення куща, слід робити на початку росту рослини, весною. Під час висаджування акуратно розправте коріння, зробіть ямку висотою до 15 см, і посадіть флокси так, щоб молоденькі паростки було видно. Якщо посадити дуже глибоко, то рослини будуть погано розвиватися. Якщо ж посадили дуже високо, то бруньки опиняться на одному рівні з грунтом, рослина буде занадто вразливою в зимовий період часу (через вплив низьких температур та інших факторів), і може вимерзнути.

Часто флокси висаджують групами, це дуже ефектно виглядає. Однак при висаджуванні групами дотримуйтеся правила : на 1 метр квадратний має бути не більше шести флоксів.

poliv_roslin

Полив після висаджування флоксів

Флокси, після висаджування, потрібно рясно полити водою. На 1 м² необхідно виливати приблизно 15 л води. Через деякий час (коли грунт трохи осяде і підсохне) акуратно розпушіть і прополіть грунт навколо рослини. Після цього грунт необхідно мульчувати шаром торфу з компостом. Товщина шару повинна становити 4-5 см.

visadzhuvannya

Літньо-осіннє висаджування флоксів

Якщо розділення і висаджування флоксів робити ранньою осінню, рослини встигають вкорінитися протягом осіннього періоду.

Якщо ви розділяєте кущ і висаджуєте флокси осінню з невеликим запізненням, то для мульчування використовуйте дрібну стружку, солому або торф. Даний шар прекрасно утеплить кореневу систему рослин, і захистить їх від зимових морозів.

Схожі записи