Чим підживляти лохину

У цій статті ви знайдете поради коли та чим підживляти лохину.

Щоб лохина росла у вас на ділянці потрібно знати де вона росте у природних умовах, а це хвойні болотисті ліси, відповідно, кислий грунт. Тому щоб лохина прижилася у вас на ділянці потрібно максимально створити умови хвойного лісу для коріння лохини. У грунті повинен бути торф з хвойними гілочками чи хвойною тирсою.

Підживлення лохини

Якщо ви дотрималися всіх правил посадки лохини то підживляти в перший рік після висаджування не потрібно. Далі схема підживлення така:

2 рік після висаджування 1 столова ложка під один кущ добрива

3 рік – 2 ст л під кожен кущ

4 рік – 4 ст л під кожен кущ

5 рік – 8 ст л під кожен кущ

6 і наступні роки – 16 ст л під кожен кущ

Як доглядати за лохиною Як садити лохину?

Лаванда буває рожевою, фіолетовою, білою і навіть жовтою.

Коли та чим підживляти лохину

Лохину потрібно підживляти 2 рази на рік на початку вегетацій ( росте, цвіте, плоди зелені, квітень) і в кінці (дозріли плоди кінець літа, серпень вересень ).

Весняне підживлення: Основними елементами для успішного вирощування лохини є: азот, калій, фосфор. Ці елементи допоможуть наростити зелену масу кущу, сприяють цвітінню і зав’язуванню ягід. Можна використовувати такі добрива як : Сульфат амонію (40 – 50 гр на дорослий кущ), Нітрамофоска, Сірка (підкислює грунт), Селітра, Карбамід (сичовина) або спеціальне добриво для лохини. Вибирайте одне.

Осіннє підживлення: Восени наше основне завдання підготувати кущ до морозів, що гілки добре визріли і не вимерзали. Кущ лохини підживляємо восени кін серпня – поч. вересня Монофосфатом калію. Кількість добрив читайте вище.

Схожі записи