Ліхніс: догляд та розмноження

Ліхніс використовують для прикраси клумб, бордюрів, міксбордерів. Ліхніс добре поєднується з іншими садовими рослинами, такими як троянди, півонії, іриси, гладіолуси.

Лілійник: посадка, догляд, розмноження

Лілійники – це прекрасні садові рослини, які прикрасять будь-яку ділянку. При правильному догляді вони будуть радувати вас своїм яскравим цвітінням протягом багатьох років.

Лікоріс: догляд

Лікоріси – це красиві і невибагливі рослини, які можуть стати прикрасою будь-якого саду. Завдяки своїм декоративним характеристикам вони користуються великою популярністю у квітникарів.

Матіола: вирощування з насіння, догляд

Матіола – це красива і ароматна рослина, яка може стати прикрасою будь-якого саду. Вирощування матіоли з насіння не вимагає особливих навичок і знань. Завдяки своїй невибагливості, вона може вирощуватися навіть початківцями квітникарями.

Ліатріс: догляд

Ліатріс – це прекрасна декоративна рослина, яка може використовуватися для озеленення садів, парків та клумб. Її можна вирощувати як в одиночній посадці, так і в групових композиціях. Ліатріс також добре підходить для зрізання.

Лаватера: догляд, вирощування з насіння, види

Лаватера - це прекрасна декоративна рослина, яка може використовуватися для озеленення садів, парків та клумб. Її можна вирощувати як в одиночній посадці, так і в групових композиціях. Лавтера також добре підходить для зрізання.

Крокуси: висаджування, догляд

Крокуси – це прекрасні квіти, які можуть прикрасити ваш сад ранньою весною. Завдяки невибагливості до догляду їх може вирощувати навіть початківець садівник.

Крокосмія: догляд

Крокосмія - це красива цибулинна рослина з яскравими квітками, які можуть бути червоними, помаранчевими, жовтими або білими. Квітки крокосмії зібрані в колоскоподібне суцвіття.

Кобея: вирощування з насіння, догляд

Кобея – це популярна однорічна ліана, яка використовується для прикраси балконів, терас і дворів. Вона також може використовуватися для створення живоплотів.

Керія: догляд

Керія - це красива і невибаглива садова рослина, яка може стати прикрасою будь-якого саду. Дотримуючись простих правил догляду, ви можете забезпечити їй здорове зростання та рясне цвітіння.

Клеома: висаджування, догляд

Клеома — це прекрасна декоративна рослина, яка може використовуватися для озеленення садів, парків і скверів. Вона також може бути використана для зрізання і створення букетів.

Квасениця: догляд

Квасениця — це не тільки красива, але і корисна рослина. Вона має широкий спектр застосування в народній медицині і кулінарії.

1 2 3 4 5 6 ... 14 15 16 17