|

Новорічні віночки та підсвічники

Передноворічна та різдвяна метушня є одним із найприємніших клопотів цього періоду. Як прикрасити свій будинок на зимові свята, щоб настрій був і справді святковий? Дуже цікаво прикрашати свій будинок самостійно власними руками, залучивши всіх членів сім’ї та застосувавши різні ідеї . У цій статті ми розглянемо різноманітні ідеї новорічних прикрас з натуральних матеріалів.

Створюючи новорічну композицію будьте обережні з використанням великої кількості деталей – лише щось одне має бути основним, все інше – другорядним. Наприклад, працюючи над новорічним вінком з хвойних рослин додайте яскравікольори, і зробіть акцент на головному. Не обтяжуйте бічні частини вінка, все масивне і важке розмістіть або зверху, або знизу.

Перед тим, як почати складати будь-яку композицію, покладіть всі компоненти поряд і подивіться: чого бракує, а чого забагато, максимальна кількість кольорів на виробі не повинна перевищувати 3 – 4, краще одразу забрати непотрібну деталь ніж потім викидати готовий виріб.

collage_novorichnii_vinochok3

Як зробити новорічний вінок

Новорічні вінки потрібно робити круглими, недуже важкими, але яскравими із застосуванням різних матеріалів.
 • Вам знадобиться в залежності вашого виробу:
 • Дріт як основа виробу;
 • Нитка, гарячий клей(пістолет);
 • Гнучкі гілочки(верба) довжиною 70 – 80 см. Ялинкові (туя, ялівець) та листяні гілочки;
 • Шишки, ягоди горобини, калини, лимонника, райські яблучка…;
 • Стрічки, намиста, іграшки, штучний сніг або інший декор.
collage_novorichnii_vinochok6

Вінок із соснових або ялинових гілок безсумнівно прикрасить ваш будинок у переддень свята.

 1. Робимо новорічний віночок

  collage__metaleva_osnova
 2. Робимо металевий каркас. Металевий каркас робимо із 2-4 кілець: один більший у діаметрі, другий менший. Кільця скріплюємо між собою тоненьким металевим дротом. Каркас готовий. На такий каркас можна наклеїти багато шишок і декору – віночок готовий.

  collage_hvoina_osnova_vinochka
 3. Далі розділіть хвойні гілки або гнучкі (вербові) гілочки, складіть до купи. Хвойні гілочки складіть в невеликі пучки і примотуйте зеленою ниткою до металевої основи вставляючи яскравий декор, при потребі, кожним наступним пучком прикривайте низ попереднього. Гнучкі гілочки складіть в пучок, з одного кінця закріпіть дротом і покрутіть, щоб гілочки переплелися між собою, закріпіть їх, і причепіть до основи. Основа нашого вінка готова.

  collage_novorichnii_vinochok8
 4. Далі приклеюємо гарячим клеєм декор. Перед тим як приклеювати декор, складіть композицію потрібні частини закріпіть між собою при потребі. Основу декору примотайте дротом для надійності, зафіксуйте гарячим клеєм.

  collage_novorichnii_vinochok7
 5. Останній крок залежить від вашої фантазії. Чим більше (але не надто багато) дрібних деталей тим гарніший ваш витвір мистецтва.

  novorichnii_pidsvichnik

Новорічний підсвічник

novorichni_pidsvichniki111

Новорічний підсвічник робиться аналогічно до вінка, але за основу беріть більшу кількість дроту, якому надайте потрібних форм. Також за основу можна використати дошку, частину дерева ітд. Кожен виріб зроблений власноруч завжди принесе радість і домашній затишок.

Ідеї використання каміння в саду, відео:

collage_novorichni_pidsvichniki3
collage_novorichni_pidsvichniki6

Веселих свят!!!!!

Схожі записи