|

Дизайн тераси – 30 ідей

Тераса це ваш особистий простір для відпочинку від щоденного способу життя. Ваш балкон або тераса може бути тим місцем, де, ви зможете насолодитися свіжим повітрям і природою від щоденної метушні.

Також, тераса стане ще однією кімнатою на відкритому повітрі у вашому помешканні.

Для того, щоб створити хорошу і приємну атмосферу на терасі, ви повинні додати яскраві кольори, посадити рослини, вони зроблять ваш балкон приємним і мальовничим.

Все більше і більше дизайнерів приділяють увагу, на те, щоб створити дизайн тераси на даху в розслабляючій манері. Використайте свої тераси для зони патіо, де ви зможете спокійно повечеряти при свічках або поставити м’яку частину, і просто відпочивати з сім’єю, на самоті чи з друзями. Також важливе місце в проектування тераси займає світло, а воно повинно бути обов’язково. Нехай це буде м’яке світло, що підсвічує деякі елементи на терасі. Також, не забудьте про захист від сонця, це стосується дахових терас.

Якщо ви вирішили садити рослини на терасі, то вам потрібно вибирати ті рослини, які можуть рости на сонці. Це троянди, туї, однорічні квіти, тюльпани, гіацинти, хризантеми, лаванда, розмарин, барвінок, сукулентні, барбарис, злакові трави, пеларгонії, різні карликові дерева (декоративний клен, липа,…)…

Kvitkainfo.com пропонує переглянути цікаві ідеї терас, як великих так і малих. І можливо наші ідеї допоможуть вам створити затишний простір на терасі чи балконі.

Дизайн терас – ідеї

terasi27
terasi28
terasi29
terasi23
terasi24
terasi25
terasi26
terasi21

terasi22
terasi19
terasi20
terasi17
terasi18
terasi15
terasi16
terasi13
terasi14
terasi12
terasi10
terasi11

terasi8
terasi9
terasi6
terasi7
terasi4
terasi5
terasi2
terasi3
dizain_terasi1
terasi1

Схожі записи