Спатифіллум види

Види спатифіллума відрізняються між собою: висотою рослини, величиною листків, суцвіттям та кольором квітки.

collage_vidi-spatifilluma

Spathiphyllum hybrid

Досягає метра у висоту. Листя виростають у довжину до півметра, витягнуто-еліптичної форми (хвилясті по краях), глянсуваті, злегка загострені на вершині, темно-зеленого кольору. Покривало досягає в довжину до 15 сантиметрів, а в ширину – до 10 см; овальної форми. Непогано росте в кімнатах.

Spathiphyllum cannifolium

Листя яйцевидної форми і яскраво-зеленого кольору. Ароматний, качан зелено-жовтого кольору укритий біло-зеленим покривалом.

collage_vidi_spatifulluma_1

Spathiphyllum domino

Листя видовженні, темно-зелені з білими плямами. Рослина досягає у висоту 60 см. Суцвіття невеликі, виражені жовтуватим качаном і довгим біло-зеленим покривалом овальної форми.

Spathiphyllum cochlearispathum

Темно-зелене листя висотою до 40 сантиметрів у довжину і до 20 в ширину, мають витягнуту овальну форму, глянцеві; край листка хвилястий. Суцвіття виражене білим качаном і довгим білим покривалом овальної форми.

collage_vidi_spatifilluma3

Spathiphyllum floribundum

Рослина виростає до 50 см у висоту. Овальні видовженні листки досягають 25 сантиметрів у довжину і до 12 в ширину. Квіти білі.

Spathiphyllum blandum

Качан закутаний покривалом зелено-білого кольору. Форма покривала, схожа на прапор, рослину в народі називають флаголіт. Під час цвітіння (середина весни – початок літа) випускає кілька суцвіть.

collage_vidi_spatifilluma2

Spathiphyllum wallisii

Виростає до 30 сантиметрів. Листя довгасто-овальні, темно-зеленого кольору. Качан білого кольору, а покривало довше – колір переходить від білого до зеленого. Цей вид добре росте в квартирах, цвіте довго і рясно.

Схожі записи