Помідор сорту «Ракета»

Виведений кримськими селекціонерами сорт помідорів „Ракета” більше підходить для вирощування на грядці, ніж у теплиці — на відкритому ґрунті він може вільно рости вгору. Помідор із раннім терміном дозрівання. Гладкі червоні „сливки” з носиком виростають до 120 грамів. Вони солодкі і смачні. Добре зберігаються і транспортуються.

Насіння „Ракети” висівають для розсади в кінці зими. Земля має бут пухка і родюча. Якщо насіння замочити на 12 годин, воно зійде швидше. Мінімальна температура для сходження — 18–22 градуси. В перший тиждень до сходження в приміщенні підтримують температуру 20–25 градусів, потім знижують до 10–15 градусів. Коли на стеблі з’являються перші два листки, розсаду пікірують.

Перед висаджуванням рослин на грядку (після настання стійкого тепла) розсаду загартовують на свіжому повітрі. Стебло повинно-бути міцним і темно-зеленим. Якщо розсада видовжена, блідо-зелена — отже, помідори загусто посіяні або недоотримували світла, мали надмір тепла чи вологи.

Стебло „Ракети” має висоту 50–80 см, але може виростати і вище. В кожній кисті формується по 4—6 зав’язей. Помідори тугі, з міцною шкіркою. Дозрівають на 122–129 день після сходження. Не схильні до розтріскування. Навіть у неврожайний рік можна зібрати від 1,5 до 2 кілограмів помідорів із одного куща.

Сорт має високий імунітет до захворювань, зокрема стійкий до кореневої і вершинної гнилі. Може хворіти на фітофтороз, але незначно і в кінці сезону, коли основний врожай уже зібрано. Нормально переносить перепади температур, короткотривалі посухи

Схожі записи