Перець сорту «Йоло Дивосвіт»

Серед середньостиглих сортів солодкого перцю популярністю користується „Йоло Дивосвіт” — із зеленими плодами. Це високоврожайний сорт, перці дозрівають за 130–140 днів. Бджолозапильний, тому вирощують його у відкритому ґрунті.

„Йоло Дивосвіт” найкраще розмножувати розсадним способом. Теплолюбну рослину сіють у відповідний посуд у закритих приміщеннях або у теплиці. Ґрунт має бути родючий і пухкий (добре підходить супіщаний). Насіння присипають шаром землі 1,5–2 сантиметри. Перець сходить за 7–9 днів при температурі 20–25 градусів і за 18–20 днів при температурі 13–15 градусів. Розсаду обережно (коренева система перцю делікатна) переносять на грядку після настання стійкого тепла — вище 14 градусів.

Оптимальна температура для розвитку „Йоло Дивосвіт” — 18–25 градусів. При температурах нижче 13 градусів та вище 30 градусів рослина припиняє рости, скидає цвіт. При зниженні температури до 0,3–0,5 градуса перець гине.

„Йоло Дивосвіт” потребує регулярного поливу, удобрювання, розпушування ґрунту. Сорт стійкий до поширених захворювань.

При належному догляді перець дає щедрий врожай. На кущах заввишки 35–55 сантиметрів достигають 70-грамові соковиті плоди, можуть досягати 130–150 грамів. Перці кубовидні, трохи приплюснуті, 12 сантиметрів завдовжки, 11 сантиметрів у діаметрі, слаборебристі. Товщина стінок 6–9 міліметрів. Плоди смачні вже на етапі технічної спілості. При довшому триманні на кущах плоди червоніють. Йоло Дивосвіт” споживають свіжим та використовують для маринування і консервацій.

Схожі записи