Перець сорту «Армагеддон»

„Армагеддон” — солодкий сорт перцю типу Каппі (довгоконічний). Плоди гібрида — тверді, гладкі, довгі (22–24 сантиметри), з гострим кінчиком. Сорт ранньостиглий, високоврожайний, стійкий до холодної погоди, захворювань і шкідників, перець добре зберігається, не схильний до розтріскування.

„Армагеддон” висівають у пухкий родючий ґрунт у теплиці в кінці січня або на початку лютого. Насіння сходить за 8–10 днів при температурі 20–25 градусів або за 18–20 днів при температурі 13–15 градусів. Рослина теплолюбна. Оптимальна температура для росту і розвитку „Армагеддону” — 18–25 градусів. При температурі нижче +13 ріст зупиняється, при 0,3–0,5 перець гине.

У травні (після настання стійкого тепла, понад 13 градусів) розсаду можна переносити у відкритий ґрунт. Коренева система перцю делікатна, відтак пересаджувати слід обережно.

„Армагеддон” треба вчасно поливати, аби не допустити пересушування, але надмір вологи також негативно впливає на рослину. Коли кущ добре вкорениться, можна періодично розпушувати землю, прополювати бур’яни.

Перець досягає 75 сантиметрів у висоту. Червоні плоди мають три насіннєві камери, стінки товсті, м’ясисті, соковиті. Діаметр перчини 6–8 сантиметрів, вага — 150-170 грамів.

„Армагеддон” споживають у свіжому вигляді, консервують, заморожують, використовують для приготування різноманітних страв.

Схожі записи