Перець сорту «Іспанський червоний»

Плоди раннього солодкого перцю „Іспанський червоний” достигають на 85–95 день після появи перших сходів. Перець великий, смачний і соковитий. Сорт стійкий до захворювань та низьких температур (хоч загалом перець — рослина теплолюбна).

Насіння на розсаду висівають у пухкий родючий ґрунт у теплиці чи під плівку у кінці січня — на початку лютого, заглиблюючи на 5 см. Перець сходить при температурі 20–25 градусів за 7–9 днів, а при температурі 13–15 градусів за 18–20 днів. Оптимальний температурний режим для розвитку рослини — 18–25 градусів. При зниженні температури до +13 і нижче ріст і розвиток припиняються. При наближенні температури до нуля перець гине. „Іспанський червоний” стійкий до перепадів температур.

Після настання стійкого тепла (понад 13 градусів) розсаду можна переносити у відкритий ґрунт. Коренева система перцю доволі делікатна, тож треба акуратно пересаджувати рослини. Після того, як кущ вкорениться, треба регулярно розпушувати землю, прополювати бур’яни, поливати, уникаючи перезволоження.

Кущ „Іспанського червоного перцю” великий, виростає до 70–80 сантиметрів заввишки. Плоди великі, довгі, конусоподібні, до 200 грамів, товщина стінки — 4–5 міліметрів. Сорт плодоносить тривалий час.

Перець споживають свіжим, консервують, використовують для фарширування, маринування, консервації тощо.

Схожі записи