
Сорт гіркого перцю „Козиний (баранячий) ріг” має дуже цікавий смак — солодко-пекучий. За виглядом плід справді нагадує ріг — видовжені, дугоподібні, закручені плоди, з гострим кінчиком. Вирощують „Козиний (баранячий) ріг” під плівкою, в теплиці, на півдні можна вирощувати також у відкритому ґрунті.
Сорт середньостиглий, для дозрівання плодів потрібно 115–150 днів. Насіння висівають у теплиці у кінці січня або на початку лютого, присипають шаром землі 2—3 сантиметри. При температурі 20–25 градусів перець сходить за тиждень–півтора, при температурі 13–15 градусів – за 2–3 тижні. Оптимальний температурний режим для росту і розвитку рослини — 18–25 градусів. При температурі нижче 13 градусів перець припиняє рости, при 0,3–0,5 градуса — гине. У спеку понад 30 градусів може осипатися цвіт.
При вирощуванні „Козиного (баранячого) рогу” у відкритому ґрунті 60-денну розсаду (заввишки 20 см) пересаджують після настання стійкого тепла — понад 13 градусів.
Кущі регулярно поливають, не допускаючи перезволоження і застою води. Перець прополюють, землю розпушують.
Кущі „Козячого (баранячого) рогу” виростають заввишки до метра, вони потребують багато місця. При посадці треба це враховувати На них у кінці липня дозрівають перші червоні плоди завдовжки близько 12 сантиметрів (діаметр 1,5 см), за певних умов можуть досягати навіть 50 сантиметрів.
Перець має насичений пряний смак. Його використовують для споживання у свіжому вигляді, консервування, як приправу.
Сорт стійкий до захворювань, шкідників, стресових погодних умов.
Перець добре зберігається, не в’яне і не розтріскується.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!