Перець сорту «Козиний (баранячий) ріг»

Сорт гіркого перцю „Козиний (баранячий) ріг” має дуже цікавий смак — солодко-пекучий. За виглядом плід справді нагадує ріг — видовжені, дугоподібні, закручені плоди, з гострим кінчиком. Вирощують „Козиний (баранячий) ріг” під плівкою, в теплиці, на півдні можна вирощувати також у відкритому ґрунті.

Сорт середньостиглий, для дозрівання плодів потрібно 115–150 днів. Насіння висівають у теплиці у кінці січня або на початку лютого, присипають шаром землі 2—3 сантиметри. При температурі 20–25 градусів перець сходить за тиждень–півтора, при температурі 13–15 градусів – за 2–3 тижні. Оптимальний температурний режим для росту і розвитку рослини — 18–25 градусів. При температурі нижче 13 градусів перець припиняє рости, при 0,3–0,5 градуса — гине. У спеку понад 30 градусів може осипатися цвіт.

При вирощуванні „Козиного (баранячого) рогу” у відкритому ґрунті 60-денну розсаду (заввишки 20 см) пересаджують після настання стійкого тепла — понад 13 градусів.

Кущі регулярно поливають, не допускаючи перезволоження і застою води. Перець прополюють, землю розпушують.

Кущі „Козячого (баранячого) рогу” виростають заввишки до метра, вони потребують багато місця. При посадці треба це враховувати На них у кінці липня дозрівають перші червоні плоди завдовжки близько 12 сантиметрів (діаметр 1,5 см), за певних умов можуть досягати навіть 50 сантиметрів. Перчина важить від 18 до 200 грамів.

Перець має насичений пряний смак. Його використовують для споживання у свіжому вигляді, консервування, як приправу.

Сорт стійкий до захворювань, шкідників, стресових погодних умов.

Перець добре зберігається, не в’яне і не розтріскується.

Схожі записи