Перець сорту «Румунський жовтий»

Гострий перець „Румунський жовтий” — не лише чудова приправа (а для шанувальників дуже пікантних смаків — і окрема страва), а й дещо екзотична та цілком невибаглива кімнатна рослина.

Сорт середньоранній, високоврожайний, із невеликими конусоподібними яскраво-жовтими плодами (50–70 грамів). Кущ однаково добре розвивається у відкритому ґрунті та у горщику на підвіконні.

„Румунський жовтий” перець висівають у лютому–березні в родючу пухку землю в теплиці чи в горщики. У травні можна висаджувати рослину на грядку або виставляти надвір у горщику. Звісно, слід враховувати погодні умови, адже перець — дуже теплолюбна рослина. Насіння сходить при температурі 20–25 градусів до 10 днів, при 13–15 — приблизно вдвічі довше, при температурі нижче рослина +13 припиняє розвиток, а при зниженні температури до 0,3 тепла пропадає. У спеку може в’янути й осипатися цвіт.

При перенесенні куща на вулицю слід видалити бічні пагони і листя до перших гілок. „Румунський жовтий” перець виростає заввишки до 55 сантиметрів.

Рослина не потребує особливого догляду, головне — вчасно поливати та розпушувати й удобрювати (при потребі) землю. Вже за 120 днів після сходження „Румунського жовтого” можна збирати перші гірчично-жовті плоди.

Перець використовують для консервацій, у свіжому чи в сушеному вигляді. Якщо ж не любите гострого — насолоджуйтеся чудовим вазонком із яскравими плодами.

Схожі записи