Перець сорту «Прокрафт»

Сорт солодкого перцю „Прокрафт” відносно новий (виведений щойно 2017 року), але вже завоював прихильність багатьох овочівників. Його сила — в поєднанні чудового смаку і стійкості та витривалості.

Середньорослий кущ (заввишки 70–80 см) має добре розвинену кореневу систему, завдяки чому навіть у стресових умовах не скидає цвіту і зав’язі. Сорт стійкий до шкідників і захворювань. Ідеально надається до вирощування у відкритому ґрунті.

Як і будь-який перець, „Прокрафт” — теплолюбна рослина, тому краще розмножувати його розсадним способом. Насіння висівають у лютому в контейнери чи в теплиці. За температури 20–25 градусів перець сходить за 7–9 днів, при температурі 13–15 — за 18–20 днів.

У травні, після настання стійкого тепла, розсаду „Прокрафту” переносять у відкритий ґрунт. Соковиті червоні плоди можна збирати вже за 65–70 днів після появи сходів. Великі м’ясисті перчини (190–220 грамів, 12 см завдовжки, 9–10 см у діаметрі, товщина стінки — 12 мм) підходять і для споживання у свіжому вигляді, і для переробки. При заморожуванні „Прокрафт” не втрачає яскравого кольору.

Доглядати перець не складно. Частково „Прокрафт” може „подбати” про себе сам: велике листя на потужному кущі добре захищає плоди у спеку. Достатньо лише вчасно поливати перець (важливо не перестаратися), полоти бур’яни, розпушувати землю.

Це гібрид, тому використовувати його насіння для посіву наступного покоління не варто.

Схожі записи