Перець сорту «Хаскі»

Гібрид солодкого перцю „Хаскі” (ENDA Zaden, Нідерланди) вирізняється стійкістю до стресових умов, до шкідників і захворювань, раннім терміном достигання (йому достатньо для цього 55 днів), а його конусоподібні насичено-червоні плоди неймовірно смачні і соковиті, при цьому добре транспортуються і тривалий час зберігаються. Перець досягає довжини 14 сантиметрів, товщина стінки до 9 міліметрів, вага 160–180 грамів.

Перець — більш теплолюбна рослина, ніж більшість, які вирощують у наших кліматичних умовах. Відтак розмножувати його краще розсадним способом. Насіння висівають у теплицю чи в контейнери в кінці лютого чи в березні в родючу землю. При температурі 20–25 градусів перець сходить за тиждень-півтора, при 13–15-градусній температурі — за 2–3 тижні.

У відкритий ґрунт розсаду переносять після настання стійкого тепла (орієнтовно у травні). При цьому слід поводитися рослиною обережно — перець не дуже „любить” пересаджування. Не варто розміщувати рослини густіше, ніж чотири на метр квадратний.

Кущ „Хаскі” росте заввишки близько 70 сантиметрів. Коренева система сорту добре розгалужена, що робить перець невибагливим, стійким до спеки і посухи. Але поливати „Хаскі” все ж треба — в міру необхідності.

Перець також регулярно прополюють від бур’янів, розпушують землю. Можна удобрити двічі-тричі за сезон — калійними мінеральними добривами.

Сорт „Хаскі” високоврожайний. Плоди можна збирати навіть білими (в період технічної стиглості), повністю дозрілі червоні плоди використовують для переробки та споживання у свіжому вигляді.

Схожі записи