Перець сорту «Де Каєн»

Чимало з нас використовують на кухні приправу каєнський перець. Цей пряний солодко-гострий смак можна одержати не тільки з упаковки, нескладно самому виростити перець гострий „Де Каєн” і мати завжди свіжу приправу. Це пікантний високоврожайний пізній сорт.

„Де Каєн” вирощують розсадним способом. Сіють у теплиці чи в контейнери від середини січня до початку лютого в пухкий родючий ґрунт на глибину 1,5–2 см. Перець сходить при температурі 20–25 градусів за 8–10 днів, при температурі 13–15 градусів – за 18–20 днів. Оптимальна температура для росту та розвитку цієї теплолюбної рослини — 18–25 градусів. При температурі нижче +13 перець припиняє розвиток і ріст, втрачає цвіт, при зниженні температури ледь вище нуля гине. У тривалу спеку понад 30 градусів цвіт в’яне й осипається.

Розсаду „Де Каєн” (щонайменше 60-денну) можна переносити у відкритий ґрунт після настання стійкого тепла (від +14 градусів). Рослини садять на відстані 30 см одна від одної. Кущ виростає заввишки 45 сантиметрів. Перець досягає технічної зрілості (темно-зелений) за 105–115 днів від сходів.

Плоди довгі, вузькі, конусоподібні, загострені на кінці, гладенькі або слаборебристі, середня довжина 10–15 сантиметрів, вага — 25–30 грамів. Стиглі перці насичено-червоного кольору. „Де Каєн” споживають свіжим або в сушеному вигляді.

Сорт стійкий до захворювань. „Де Каєн” регулярно поливають. Але при перезволоженні може жовтіти й опадати цвіт. Основний догляд: полоти й розпушувати землю, враховуючи делікатність кореневої системи.

Схожі записи