Огірок сорту «Рясний»

Назва сорту, яка говорить сама за себе, — „Рясний” („Обільний”). Огірок, який починає плодоносити на 38–45 день після появи перших паростків. Одночасно дозріває багато плодів. Практично весь урожай зберете в перший же місяць.

Це дозволяє уникнути борошнистої роси (вона з’являється пізніше). Якщо ж хочете поступово смакувати огірками з власної грядки ціле літо й пів осені, цей сорт не для вас.

„Рясний” сіють не лише навесні, а й влітку. З дешевшої цінової категорії.

Плетистий, зі змішаним типом цвітіння, обов’язково потребує опори. Бджолозапильний.

Огірок висівають у відкритий ґрунт або в теплиці на початку травня. При розмноженні розсадним способом в одноразовий посуд або під плівку сіють приблизно на місяць раніше. Земля має бути родюча, пухка, волога, добре прогріта. Огірок сходить при настанні стійкого тепла — щонайменше 13–15 градусів. Оптимальна для його розвитку температура 25–27 градусів, допустимі відхилення в межах 18–30 градусів. При холодній температурі (+10 і менше) та у спеку ріст і розвиток практично припиняються. При +0,5 огірок змерзає. при високій вологості й холоді гниє.

„Рясний” стійкий до поширених захворювань. Спокійно переносить несприятливі умови, легко відновлюється.

Огірки завдовжки 10 см, вагою 70–100 грамів універсальні за використанням: для салатів, для консервацій. На темно-зеленій шкірці ледь помітні білі смуги, білі шипи. м’якоть солодка, хрумка, без гіркоти.

Догляд без особливостей: періодично поливати, прополювати, розпушувати землю.

Схожі записи