Огірок сорту «Пасамонте»

Самозапильний ранній корнішонний сорт огірка „Пасамонте” (нідерландська агрофірма Syngenta Seeds) вирізняється високою плодовитістю й чудовими смаковими якостями. Крім того, цей огірок практично не хворіє.

Надається до вирощування на відкритому ґрунті і в теплицях.

Від перших сходів до врожаю „Пасамонте” треба чекати 43–45 днів.

Насіння огірка висівають при сталому теплі — земля має прогрітися до 13–15 градусів. Заглиблюють на 3–4 см, відстань між рослинами 12–15 см. Також „Пасамонте” можна розмножувати розсадним способом: тоді насіння сіють в одноразовий посуд у кінці квітня — травні. Якщо замочити насіння на 12 годин перед посівом, огірок зійде швидше. При температурі 25–27 градусів він найкраще росте. Розвивається також у межах 18–30 градусів. При показниках нижче +10 та вище +35 розвиток „Пасамонте” сповільнюється. При +0,5 рослина гине. При високі вологості й холоді — гниє.

Темно-зелені огірки формуються гронами по 2–3 у листковій пазусі. Мають ледь помітні білі смуги та м’які білі шипи. „Пасамонте” виростає до 8–10 см у довжину, 70–120 грамів. Насіння дрібненьке, м’якоть пружна, не гірчить. Сорт не схильний до переростання: досягнувши 10 см, огірки практично перестають рости. Смак значно яскравіший у консервованих плодів.

Особливого догляду „Пасамонте” не потребує: при потребі поливати, регулярно прополювати, розпушувати землю.

Схожі записи