Огірок сорту «Мурашка»

„Мурашка” — ранній самозапильний гібрид огірка. Плоди дозрівають на 43–47 день після перших сходів. Огірки дуже смачні консервовані, свіжі мають не такий соковитий і солодкий смак, як типові салатні сорти. Стійкі до поширених захворювань. „Мурашка” добре відновлюється після несприятливих погодних умов.

Сорт високоврожайний, рясно родить упродовж усього сезону, практично до перших заморозків — очевидно, саме ці характеристики мали на увазі селекціонери, називаючи його „Мурашкою”.

Огірки сіють у добре прогрітий, вологий, пухкий ґрунт або (на місяць-півтора раніше) в одноразовий посуд чи під плівку для розмноження розсадним способом. Самозапильна „Мурашка” також чудово підходить для вирощування в теплицях. Насіння заглиблюють на 2–3 см, відстань між рослинами — 12–15 см. Огірок сходить при температурі щонайменше 13–15 градусів, а найкраще розвивається при 25–27 градусах. Допустимі межі температур 18–30 градусів. Показники, нижчі від 10 градусів чи вищі за 35 градусів, — несприятливі. При зниженні температури до 0,5 градуса „Мурашка” може загинути, при одночасно низькій температурі й високій вологості — підгнивати.

Стебла огірка середньої довжини, з середньою плетистістю. В кожній пазусі „Мурашки” зав’язуються грона по 2–4 огірки. Плоди мають яскраво виражені горбики з чорними колючими шипами. Ростуть завдовжки 10–12 см, діаметром 3–4 см, вага 90–110 грамів.

Догляд простий: поливати, полоти, спушувати землю.

Схожі записи