Клематис сорту Грін Пешн (Green Passion)

Ексклюзивний клематис Green Passion («Грін Пешн», з англ.: Зелена Пристрасть) має надзвичайний вигляд завдяки зеленому цвіту. Адже якщо стебла і листя різних рослин заповнюють сад і город всуціль зеленим кольором, то зелений цвіт — це дивина. Оригінальні махрові салатові квітки (діаметром до 10 см) із білими краями надають екзотичного вигляду вашому саду чи домівці. Вони трохи нагадують хризантему.

Клематис потребує багато світла. Але під палючими обідніми променями рослина може почуватися некомфортно. Тому найкращий варіант для посадки — напівтінь. Green Passion садять у родючий ґрунт. У підготовлену ямку насипають дренаж, землесуміш (3 частини дернової землі, компосту або перегною, по 1 частині торфу і піску), нагортають горбик, розправляють по ньому коріння саджанця і засипають землею. Коріння заглиблюють на 7–10 см, щоб клематис у першу зиму не змерз, а добре прижився. Землю довкола саджанця варто мульчувати: так вдасться краще втримати вологу в ґрунті і вберегти кореневище від перегріву. Клематис треба добре полити. Надалі слід щедро напувати його раз на тиждень, при посушливій погоді й частіше.

Перша фаза цвітіння «Грін Пешн» припадає на травень-червень. Після цього квіти радять видалити. Вдруге клематис розквітає у серпні і до середини осені. Квітки меншого розміру і біліші.

Довжина стебла Green Passion приблизно 180–200 см. Кущ не надто розростається, тому цілком підійде для прикрашання балкона чи невеликого приміщення. Якщо природної опори немає, слід подбати про неї.

Клематис «Грін Пешн» треба регулярно підживлювати. Не зайвими будуть профілактичні обприскування від шкідників і захворювань.

На зиму кущ обрізають та вкривають агроволокном.

Про догляд за клематисом читайте тут:

КЛЕМАТИС : ДОГЛЯД – ОБРІЗКА

КЛЕМАТИС – ВИСАДЖУВАННЯ, ДОГЛЯД

Схожі записи