У теплиці, на грядці, в саду: помічник, що витримає умови праці на землі

Нема нічого дивного у використанні сучасної техніки під час вирощування рослин. Відтак до її вибору слід ретельно підійти, врахувавши різні характеристики.

Якщо ви садівник зі схильністю планувати, аналізувати і робити різні розрахунки не відходячи від рослин, то техніка зазвичай під рукою. Що це? Лише калькулятор і смартфон? Чи може щось більше?? Наприклад, ноутбук. Так, Asus ZenBook https://comfy.ua/ua/notebook/brand__asus__notebook_seriya__asus-zenbook/ користується популярністю у професіоналів й аматорів різних галузей: чиновники, менеджери, блогери та навіть різного роду аграрії: садівники-любителі чи фермери. Саме останніх може зацікавити ряд переваг цієї серії ноутбуків.

Що для них є важливим?

Їх позиціонують ноутбуками для дому. Та все ж є характеристики, що мають значення під час регулярного виуоритання на природі. А саме:

  • Тривалий заряд акумуляторів: від 67 до 96 Вт/год. Навіть якщо власник такого гаджета планує перебувати на земельній ділянці цілий світловий день і навіть довше, цього має вистачити.
  • Витривалість ноутбуків Asus незалежно від серії вже є загальновідомою. А робота на землі це дрібний пил у повітрі, ризики падіння з рук, пряме сонячне проміння чи висока вологість. Їм це все не страшне. Хоча пам’ятати про догляд безумовно потрібно.
  • Великі екрани та можливість відкривати їх під різним кутом. Переглянути зняте дроном відео чи велику фотопанораму на ноутбуці краще, ніж на смартфоні. Особливо, коли це група людей. Так, лінійка «зенбуків» Flip має сенсорний дисплей (з шарніром 360˚), що можна повернути спеціально для перегляду контенту без додаткової опори і керувати процесом перегляду без миші/тачпаду. А підтримка стилуса вбереже його від ризику забруднення пальцями.
  • Цікаве рішення у тачпадах, де можна увімкнути цифрову клавіатуру, з математичними функціями, що візуально наближає її до стандартних калькуляторів.
  • ефективність у багатозадачному режимі (ZenBook Duo): перегляд відео з дуже високою роздільною здатністю, паралельно з відкритими великими базами даних тощо і робота спеціалізованих програм – це не є значним навантаженням.

Те, що перш за все варто дізнатись обираючи якусь модель

Взагалі ноутбуки компанії Asus вже не один рік утримують лідерські позиції на ринку. Тому моделі з цієї «флагманської» серії виробів можна знайти у всіх великих мережах електроніки та онлайн-магазинах. Та варто мати на увазі: серія має 5 модельних рядів. Кожен зі своїми дизайнерськими і технічними особливостями та цінами. І не варто порівнювати моделі з різних рядів, доцільніше – з одного. Вони – як рідні брати: ніби схожі, та все ж не одинакові. А до деяких моделей взагалі потрібне звикання, уміння поводитись із ними, – тобто це для досвідчених власників ноутбуків (ряд Pro). Садівникам і городникам буде достатньо моделей з рядів Flip чи S.

Так як йдеться про використання техніки за межами приміщень, тобто в умовах з вищим ризиком пошкоджень, слід мати на увазі про сервісне обслуговування, зокрема післягарантійне. Компанія розрізняє обслуговування і ремонт двох різних категорій: для кінцевих споживачів (фізичних та юридичних осіб) та для тендерних закупівель та спеціальних комерційних проєктів, – друга може бути особливо зручною для великих фермерів. До того ж перелік регіональних партнерів по обслуговуванню та ремонту продукції, проданої на тендерних закупівлях та спеціальним комерційним проєктам охоплює майже усі області України. Однак з кінця вересня воно тимчасово призупинене по всій країні, причину можна дізнатись на офіційному сайті компанії.

Схожі записи