Огляд фурнітури для прихованих дверей

Приховані двері в інтер’єрі – це неймовірно практичне та цікаве рішення для будь-якого будинку.

Вони дозволяють створити незвичайний та таємничий дизайн приміщення, а також економлять додатковий житловий простір. Двері такого типу можуть бути використані для створення оригінальних дизайнерських рішень. Для їхньої правильної роботи надзвичайно важливо підібрати правильну фурнітуру. Одні з головних – приховані завіси дверні. Окрім основної функції, вони створюють додатковий захист дверного полотна та отвору від пошкоджень та зносу. В даній статті розберемо яка існує фурнітура для прихованих дверей, як її обрати та на що звернути увагу при цьому.

zamok1

Огляд фурнітури для прихованих дверей: варто прочитати, щоб потім не довелося шкодувати

Приховані двері стали трендом відносно недавно. На практиці це чудовий спосіб додати цікавості та стилю в інтер’єр будь-якої оселі. Але щоб вони дійсно виглядали пристойно і були довговічними, необхідно правильно вибрати фурнітуру до них. Тому наведемо кілька основних аспектів з приводу того, як правильно її обрати, щоб потім не довелося шкодувати.

Головний принцип прихованих дверних полотен полягає у мінімалізмі. Це прямо означає – мінімум видимих деталей та найменше втручання у дизайн та інтер’єр приміщення. Окрім самої стулки, фурнітуру до неї можна обрати наступних видів:

  • Приховані завіси.
  • Магнітні врізні замки.
  • Приховані дотягувачі дверей.
  • Ручки на “невидимій” розеті.
  • Приховані магнітні стопори.
  • Висувні пороги.

Врізні замикаючі механізми для прихованих дверей володіють головною фішкою: у відчиненому стані магнітний ригель або язичок втягнутий на одному рівні із торцевою планкою, тобто немає жодних виступаючих частин. Одні із найпопулярніших подібних механізмів випускає італійський виробник AGB у лінійках Touch, Revolution XT, Mediana Polaris та Mediana Polaris Wave.

zamok2

Приховані дотягувачі встановлюються врізним монтажем у міжкімнатну стулку та коробку таким чином, що їх також не видно у зачиненому стані. Виділимо модельний ряд COU від RYOBI, як один із найнадійніших на ринку. Це ж стосується висувних порогів. Вони автоматично висуваються у нижній частині дверей, коли вони закриваються, а до цього вони зовсім непомітні. CCE, COMAGLIO, PLANET – можна сміливо обирати потрібну модель серед даних виробників.

Моделі ручок на розеті, які обирають для прихованих дверей, дозволяють добитися ілюзії злиття ручок з дверним полотном. Досягається це за рахунок розети спеціальної “непомітної” форми. Таким чином, видно лише натискну частину. Ручки такого типу є у багатьох виробників. Останнім дизайнерським трендом серед ручок стала унікальна лінійка AGB Wave, яка виступає за край дверей всього на 2-3 мм. 

Також не можна не згадати про магнітні стопори. Вони врізаються у підлогу та дверну стулку і є майже непомітними. Магнітна частина спрацьовує при наближенні дверей, фіксуючи їх та не даючи відчинитися більше, ніж потрібно.

Приховані петлі для прихованих дверей

Найважливішою деталлю будь-яких прихованих дверей безсумнівно є завіси. Це спеціальний тип петель, який встановлюється таким чином, що він в буквальному сенсі захований всередину дверного полотна та не виступає за його площину. Окрім вдалого рішення з точки зору дизайну, такі завіси мають відмінні антизламні характеристики. Оскільки вони їх не видно, то спилити або якось збити їх навіть спеціальним інструментом неможливо, на відміну від врізних або накладних.

Конструкція прихованих завісів дозволяє проводити регулювання полотна без їхнього знімання. Наприклад, популярні петлі AGB Eclipse 3.0 регулюються в 3-х вимірах: по вертикалі, горизонталі та притиску. Великий кут відкривання до 180 градусів дасть можливість внести в приміщення чи кімнату великогабаритні речі та меблі.

Як вибрати фурнітуру для дверей?

Вибір фурнітури для прихованих дверей робиться в залежності від потреб в дизайні. В інтернет-магазині “Світ замків” можна знайти потрібні за виглядом та кольором як завіси, так і ручок, стопорів, дотягувачів та порогів. Обов’язково потрібно знати розміри та габарити дверей, на які вони будуть монтуватися. Звертайте увагу на креслення.

Важливість якісної прихованої дверної фурнітури

Будь-яка фурнітура для дверей повинна працювати якомога довше. Забезпечити це може правильна експлуатація та висока якість продукції. Тому спеціалісти радять обирати моделі від відомих виробників та у перевіреному місці, на кшталт Svitzamkiv. В разі необхідності Вам нададуть повну консультацію телефонами 050 074 13 30, 067 624 64 00, в чаті на сайті або електронною поштою info@svitzamkiv.ua

Схожі записи