Як пробіотики впливають на організм тварини

На прикладі доведеної ефективності препарату «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс» у птахівництві.*

Дуже часто люди плутають поняття «пробіотики» та «пребіотики», вважаючи їх одним і тим же. Проте, зараз у побуті ці слова фігурують доволі часто, тому давайте розберемося, у чому ж різниця та що у них спільного.

Пробіотики – це живі корисні бактерії, які живуть на стінках кишечника. Вони допомагають організму засвоювати та перетравлювати їжу, а також створюють захисний бар’єр від шкідливих мікроорганізмів та допомагають імунній системі боротися із хворими мікроорганізмами.

Простіше кажучи, пробіотики допомагають збільшити кількість корисних бактерій і водночас витіснити кількість шкідливих. Доведена також їх корисна дія «за межами» шлунково-кишкового тракту. Зокрема, пробіотики здатні допомогти організму боротися із деякими видами запалень та алергічними проявами. Саме тому переоцінити їхню користь доволі складно.

Пребіотики – це складові продуктів, які стимулюють ріст кількості пробіотиків.

Це речовини, які не перетравлюються та не засвоюються організмом, але є поживними речовинами для пробіотиків. Пребіотиками ми наче підгодовуємо пробіотики, створюючи між ними ідеальний тандем.

12123123

Водночас і пробіотики, і пребіотики є корисними для організму. Не можна сказати, що пробіотики або пребіотики є кориснішими. Вони працюють «у парі» і дають, умовно кажучи, командний результат: покращують травлення та допомагають мікрофлорі кишечника. А злагоджена робота усіх систем організму допомагає підвищити імунітет. Такий собі ланцюжок взаємодопомоги.

Пробіотики та пребіотики для тварин

До речі, ще донедавна пробіотики та пребіотики були виключно людськими препаратами. Проте за останні кілька років їх активно використовують і у тваринництві, при цьому як для свійських тварин, так і для різних видів домашніх улюбленців.

Коли варто давати пробіотики для тварин?

Існує чимало ситуацій, коли не обійтись без призначення пробіотиків та пребіотиків. Більше того, часом вони є просто необхідними. Адже мікрофлора кишечника є важливим елементом в організмі тварини. Вона покращує травлення, захищає організм від токсинів та відновлює його після харчових отруєнь.

Наш препарат ЕНТЕРОНОРМІН™ відновлює мікрофлору у тварин, що дуже важливо при, наприклад, зміні корму, лікуванні антибіотиками чи протипаразитарними засобами, вакцинації та харчових отруєннях. У собак такі випадки трапляються особливо часто, адже під час вигулу тварини можуть напитись брудної води чи з’їсти непотріб.. Тож препарат допоможе профілактувати деякі проблеми та відновити імунітет після перенесених хвороб.

123123

Корисним він є і після того, як тварина пережила сильний стрес. А до цього призводить сильний раптовий шум (гроза, салюти, тощо), перевезення, зміна умов проживання чи відвідування ветеринара.

Зрештою, навіть зміна погоди впливає на мікрофлору кишечника тварини. Від усіх цих проблем наші домашні улюбленці не можуть вберегтись самостійно, як і відновитись після них. Тому ми рекомендуємо приймати комплекс пробіотиків та пребіотиків «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс».

З ним відновити мікрофлору тварини не стане проблемою. Він допоможе вивести токсини та нормалізувати роботу організму, що означає гарне самопочуття улюбленця та ваш спокій за його здоров’я.

Приємним бонусом є те, що пробіотики та пребіотики не є лікарськими препаратами. Вони належать до групи профілактичних та терапевтичних. А тому вони не мають протипоказань, ними неможливо отруїтись чи отримати передозування.

1212

УНІКАЛЬНИЙ СКЛАД НАШОГО СИМБІОТИКА НАТХНЕННИЙ ПРИРОДОЮ!

*Практичні результати

Дослід: Ентеронормін на батьківському поголів’ї птиці

Схожі записи