В яких сферах можна побудувати кар’єру, проживаючи в селі?

Сьогодні зовсім не обов’язково залишати рідні місця, щоб почати гідно заробляти.

Навіть за містом можна досягти фінансового добробуту. Так, робота в сільському господарстві дуже високо цінується. А підхожі вакансії завжди вдасться знайти на OLX Робота.

agro

Агроном

Такий фахівець вивчає, як покращити сільськогосподарське виробництво, займається вирощуванням фруктів та овочів (у відкритому ґрунті, у теплицях, на гідропонних культурах) для харчової промисловості, керує планами для посіву, вибирає техніку поливу та планує врожай.

Основними обов’язками агронома є:

  • розробка та управління планами покращення врожаю;
  • проєктування та управління роботою з перетворення земель як у сільському, так і в лісовому господарстві.
  • планування виробництва та управління сільськогосподарськими, овочівницькими, тваринницькими та агропродовольчими підприємствами;
  • догляд за рослинами та заходи щодо охорони навколишнього середовища;
  • лабораторний аналіз рослин та агропродовольчих товарів;
  • ландшафтний дизайн.

Професія агронома є не лише відповідальною, а й творчою. При якісному виконанні обов’язків є всі шанси досягти великого успіху в кар’єрі.

Винороб

Цей спеціаліст стежить за всіма етапами процесу перетворення винограду на вино: від вирощування виноградників до збору винограду, аж до розливу на пляшки та маркетингу готової продукції. Він може також вивчити та запропонувати поліпшення виробничого процесу: підвищити якість вин, оптимізувати витрати, зробити виробництво і переробку продукції більш вигідними.

Винороби можуть працювати як фрилансери та давати поради малим і середнім підприємствам або працювати як співробітники великих фірм. Робота ведеться як на відкритому повітрі, на винограднику, так і в приміщенні, з гнучким графіком роботи, особливо в періоди пікового навантаження (збирання врожаю), коли присутність винороба може бути потрібна у вихідні.

Сьогодні не може бути перешкод для тих, хто хоче працювати та заробляти в селі. Шукайте відповідні вакансії на OLX Робота і починайте свій шлях кар’єрними сходами.

Схожі записи